قم-مرجع تقلید شیعیان اظهار داشت: خدمتگزاری به ملت و تلاش برای بهبود شرایط اقتصادی می‌بایست در اولویت برنامه‌های دولت باشد.
قم-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دادن یارانه به مردم، قیمت چهار قلم کالا شامل مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن گران‌تر می‌شود اما این افزایش کمتر از یارانه پرداختی است.
بانک مسکن از افزایش حداقل مبلغ افتتاح حساب پس‌انداز مسکن جوانان در تمام مناطق جغرافیایی کشور به 400 هزار تومان خبر داد.
وزیر اقتصاد گفت: برای اینکه تغییر قیمت ها در افکار عمومی اضطراب ایجاد نکند وزارت صمت مکلف به قیمت گذاری اقلام شد.
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی مسدود شدن کل موجودی کارت و نه صرفا یارانه واریز شده به حساب برخی از یارانه بگیران را تکذیب کرد.
میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای دارو و نان تمام دهک‌ها برابر هستند و مبلغی هم که به عنوان یارانه واریز شده است ارتباطی به نان و دارو ندارد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طبق قانون بودجه 1401، همه درآمدهای ارزی کشور باید به نرخ نیمایی فروخته شود و دیگر چیزی به نام ارز 4200 تومانی وجود ندارد.
پس از آنکه اتحادیه اروپا تحریم‌های پیشنهادی خود علیه صادرات نفت روسیه را افزایش دادقیمت نفت خام برنت با 3 دلار کاهش به 102.91 دلار در هر بشکه رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.23 درصد کاهش به 1834 دلار و 6 سنت رسید.
مشکلات زنجیره عرضه و درگیری بین روسیه و اوکراین صادرات کودهای کشاورزی روسیه و بلاروس از طریق دریای سیاه را مختل کرده و کشاورزان را به دردسر انداخته است.