قیمت نفت خام در معاملات امروز، دوشنبه، در حالی رشد هفته گذشته را ادامه داد که امیدهای سرمایه‌گذاران به بازگشت اقتصادی آمریکا، اروپا و چین نگرانی‌ها از کاهش تقاضای هند را خنثی کرده است.
بانک مرکزی نرخ رسمی 46 ارز را برای امروز دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 19 ارز افزایش و 19 ارز کاهش یافت. نرخ 8 ارز نیز ثابت ماند.
شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با 35هزار و 588واحد کاهش، معادل 2.95 درصد افت کرد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.22 درصد افزایش به 1835 دلار و 19 سنت رسید.
40 درصد از افرادی که در نظرسنجی شرکت خدمات مالی مسترکارت با عنوان «تمایل مصرف کننده برای پرداخت دیجیتال» شرکت کرده‌اند تمایل به استفاده از ارزهای مجازی برای پرداخت دارند.
ورودی سدهای تهران از ابتدای سال آبی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با 20 درصد کاهش مواجه بوده است.
یک پژوهشگر حوزه ارتباطات گفت: پلتفرم کلاب‌هاوس به کاربران حس در لحظه بودن و تجربه ارتباط بی‌واسطه را منتقل می‌کند و از آنجایی که گفت‌وگو محور است، کشورهای خاورمیانه‌ای اقبال بیشتری به این پلتفرم نشان داده‌اند.
وزارت صنعت اعلام کرد: میوه های دپو شده اصلا مرتبط با طرح تنظیم بازار شب عید نبوده و صرفاً ناشی از منفعت طلبی برخی از واسطه گران بازار بوده که با عدم عرضه در زمان افزایش تقاضا، قصد ایجاد تنش در بازار را داشتند.
شاخص بورس در 28روز معاملاتی با 135هزار و 445واحد کاهش، معادل 10.36درصد افت کرد.
«یکصد و بیست و سومین» مرحله یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری امروز دوشنبه 20 اردیبهشت راس ساعت 24/00 پرداخت خواهد شد.