برای تغییر برنامه پیش‌فرضی که فیلم‌ها و تصاویر را در گوشی‌هایتان به اجرا درمی‌آورد، می‌توانید از بخش تنظیمات گوشی اندرویدی خود، این کار را انجام دهید و بدین‌ترتیب تمامی لینک‌ها، فایل‌ها یا تصاویر را با اپلیکیشن مورد نظر خود اجرا کنید.
آخرین داده‌های بانکی مرکزی نشان می‌دهد که نرخ سود در بازار بین بانکی در سال 98 به 18.95 درصد رسیده است.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 در معاملات بازار آزاد تهران به 6 میلیون و 920 هزار تومان رسید.
این گزارش نکاتی را در خصوص گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح مختلف داخل خودرو به رانندگان و صاحبان خودرو متذکر می شود.
گرچه تا کنون سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام رسمی در مورد زمان واریز یارانه اردیبهشت نداشته است ولی به روال معمول باید یارانه نقدی این ماه ساعت 24 امشب (شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
گزارش ماهانه وضعیت اشتغال در آمریکا نشان داد که درپی رکود اقتصادی ناشی از شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کارها، آمار بیکارشدگان در ماه آوریل به رقم بی سابقه 20.5 میلیون نفر رسیده است.
شورای عالی نظارت بر اصل 44 پیشنهاد خود را برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد.
در حالی که تولیدکنندگان آمریکایی با تعطیلی تعداد بی سابقه ای از سکوهای حفاری تولید خود را کاهش داده اند و همزمان ایالت های بیشتری در حال کاهش محدودیت های اجتماعی هستند، قیمت نفت روز جمعه 5 درصد افزایش داشت.
شاخص‌کل (وزنی ارزشی) در فروردین 99  به مقدار 690 هزار و 37 واحد رسیده است که این بیشترین مقدار شاخص‌کل طی دوره 13 ماهه اخیر محسوب می شود .
سهام‌داران سهام عدالت برای انتخاب روش سهام‌داری که شامل روش‌های مستقیم و غیرمستقیم می‌شود، باید به سامانه سهام عدالت رجوع و چند مرحله را برای انتخاب روش سهام‌داری طی کنند.