درحالی که مسافران پرواز امروز قشم ایر در مسیر تهران-زاهدان نسبت به رعایت نشدن برخی پروتکل‌های بهداشتی اعتراض داشتند، این شرکت هواپیمایی توضیحاتی ارائه داد و از مردم عذرخواهی کرد.
نائب رئیس هیئت مدیره بورس، گفت: 60 درصد معاملات بورس در اختیار سهامداران حقیقی است.
قائم مقام سازمان امور عشایر میانگین در آمد خالص ماهانه هر خانوار عشایری را یک میلیون و 600 هزار تومان اعلام و ابراز امیدواری کرد که این رقم تا پایان برنامه ششم دو برابر شود.
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: هم‌اینک فضای سبز شهر تهران حدود 180 میلیون متر مکعب آب مصرف می‌کند که 90 درصد آن از محل 400 حلقه چاهی است که در اختیار شهرداری تهران است.
پیش بینی شاخص های بازار سهام به دلیل تاثیرگذاری متغیرهای متنوع بر روند آن کاملاً مبتنی بر پیش بینی روند آن متغیرها است؛ لذا، اتفاق نظر در خصوص روند آتی شاخص سهام در میان تحلیل گران وجود ندارد.
قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز چهارشنبه 12 شهریورماه1399 برای خرید 22800 تومان و برای فروش 22900 تومان شد.
اگر قرار است از یوان دیجیتال در نقل و انتقال‌های بین مرزی استفاده شود، باید یک پلتفرم فناوری پیچیده تر برای اتصال به سیستم های انتقال برون مرزی به کار گرفته شود چون بانک های مرکزی مختلف طرح ها و اهداف مختلفی برای ارز های دیجیتال حکومتی خود دارند.
صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل تغییر 50 تومان کاهش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش 22 هزار و 850 تومان است.