متن گزاره‌برگ در خصوص "برنامه همکاری جامع ایران و چین" منتشر و در آن تاکید شد که در سند جامع همکاری‌های 25 ساله ایران و چین مدیریت، اداره و یا بهره‌برداری از هیج منطقه و یا حوزه‌ای واگذار نشده است.
در پی اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در روزهای یکشنبه و دوشنبه، هشتم و نهم فروردین(امروز و فردا)، مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد که پلاک‌های غیربومی در طول این دو روز برای پلیس راه ارسال می‌شود.
شاخص بورس در هفته‌ پایانی سال گذشته با 100هزار و 779واحد افزایش، معادل 8.35 درصد رشد کرد.
معاونت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با اعطای مجوز به 4 شرکت سبدگردان موافقت کرد.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال پس از کاهش 3.8 درصدی در روز پنجشنبه، در پایان معاملات جمعه با 2 دلار و 62 سنت معادل 4.2 درصد افزایش به 64 دلار و 57 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.32 درصد افزایش به 1732 دلار و 52 سنت رسید.
قیمت نفت که در روزهای اخیر با نگرانی از تقاضا سقوط کرده بود، در معاملات امروز، جمعه، به دنبال اعلام این که بسته شدن کانال سوئز ممکن است چندین هفته طول بکشد بیش از 4 درصد جهش کرد.
لالی- امام جمعه شهرستان لالی گفت: اغلب جاده های این شهرستان فاقد کیفیت لازم هستند و این امر خانواده های زیادی را به دلیل بروز تصادف، عزادار کرده است.
معاون وزارت راه و شهرسازی گفت: از این پس و با اجرایی شدن قانون مالیات‌های مستقیم؛ نگهداری ملک به عنوان سرمایه، غیر اقتصادی است.
طبق اعلام بانک مرکزی در 10 ماه اول سال گذشته بالغ بر 66 میلیارد و 190 میلیون تومان سفته و برات در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 22.9 درصد افزایش را نشان می‌دهد.