یک مقام مسئول گفت: قبل از صدور بلیط، کدملی مسافر را می‌گیریم و از طریق سامانه سلامت وزارت بهداشت، وضعیت سلامت آن‌ها بررسی و در صورتی که مبتلا به کرونا نباشند، بلیط آن‌ها صادر می شود.
مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: فروش هرگونه کالا به همراه روغن نباتی از سوی شرکت‌های پخش تخلف محسوب می‌شود.
مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که فروش هرگونه کالا به همراه روغن نباتی از سوی شرکتهای پخش تخلف محسوب می‌شود.
وزیرکار از واریز کمک هزینه بیمه بیکاری به حساب 5 هزار نفر که موفق به دریافت این کمک هزینه نشده بودند، خبر داد.
شرکت گوگل امسال هفت میلیارد دلار در دفاتر و دیتاسنترهای سراسر آمریکا سرمایه گذاری خواهد کرد که کمتر از 10 میلیارد دلار در سال 2020 خواهد بود و 10 هزار شغل تمام وقت ایجاد می‌کند.
دلار بیشترین صعود هفتگی خود در معاملات جهانی را به ثبت رساند.
دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت: ما می‌توانیم بدون استفاده از دلار از ایران مشتقات نفتی بخریم و با لیره پول آن را پرداخت کنیم.
ورود ویروس کرونا به عنوان یک مهمان ناخوانده، زحمت زیادی را بر جوامع انسانی تحمیل کرد و صنعت گردشگری نیز مانند سایر بخش ها از آسیب های این بیماری همه گیر مصون نماند، بی تردید سال1399 را می توان سال سخت صنعت گردشگری کشور نامید.
بانک مرکزی در سال 1399، 49 حراج عملیات بازار باز را برگزار کرد و در مجموع 182 هزار و 910 میلیارد تومان اعتبار کوتاه‌مدت در اختیار بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی قرار داد.
معاونت نظارت بر نهادهای مالی با اعطای مجوز به 4 شرکت سبدگردان موافقت کرد.