اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که یارانه معیشتی در دی‌ماه بدون تغییر پرداخت خواهد شد، این اعلام با توجه به این‌که مشمولان یارانه جدید همان یارانه‌بگیران معیشتی هستند، احتمال پرداخت در ماه جاری را کمرنگ کرده است.
قیمت هر بشکه نفت در اکتبر امسال به رکورد بیش از 86 دلار صعود کرد و روند افزایش قیمت گاز همچنان ادامه دارد و اگر به همین منوال بماند، روند صعودی قیمت‌های انرژی در سال 2022 ادامه پیدا می کند.
وبینار «بررسی ابعاد اقتصادی و تجاری سازمان همکاری شانگهای و فرصت‌های پیش روی ایران» با هدف بررسی فرصت‌های اقتصادی و تجاری پیش روی ایران در پی عضویت در این سازمان، توسط گروه بازرگانی خارجی موسسه مطالعات و پژوهش­های بازرگانی برگزار شد.
ارزش سهام اپل پیش از آغاز معاملات رسمی روز سه شنبه صعود کرد و به ارزش بازار تاریخی سه تریلیون دلار نزدیک شد.
یک سازمان ملی گرای وابسته به حزب حاکم هند، طی بیانیه ای خواستار ممنوعیت خرید، فروش، سرمایه گذاری و هرگونه معامله دیگری در زمینه ارزهای دیجیتال در این کشور شد.
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال از طریق احداث واحدهای جدید و ارتقای توان تولید واحدهای موجود حدود یک‌هزار و 500 مگاوات به ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور افزوده خواهد شد.
خطوط هوایی اتیوپی اعلام کرد که قصد دارد پرواز هواپیماهای بوئینگ 737 مکس را در ناوگان خود در فوریه 2022 از سر بگیرد.
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش62 درصدی مالیات در بودجه 1401 گفت: دولت برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان مبلغ 22 هزار و 600 میلیارد تومان پیش بینی کرده است.