غول نفتی BP حدود 15 درصد از نیروی کار خود معادل 10 هزار شغل را با هدف کاهش هزینه‌ها در بحبوحه سقوط قیمتهای نفت بر اثر شیوع ویروس کرونا تعدیل می‌کند.
بررسی گزارشهای مرکز آمار ایران نشان می‌دهد، افزایش تورم گروه مسکن، آب و.. تقریبا 7 درصد بوده که این آمار با وضعیت واقعی بازار مسکن همخوان نیست.
تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه ماهه اول سال جاری میلادی 4.8 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است و پیش بینی می شود این رقم برای سه ماهه دوم برابر با 20 درصد باشد.
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و وزش باد در برخی استان‌ها طی آخر هفته از رگبار پراکنده طی روزهای شنبه و یکشنبه آینده در استان‌های شمال غربی خبر داد.
قیمت نفت برنت پس از افت 1.5 دلاری در جلسه قبل و پایان دادن به روند افزایشی 7 روزه، امروز با 56 سنت معادل 1.4 درصد رشد به 41 دلار و 36 سنت رسید.
اگر دستگاهی دارید که پیش از شروع طرح رجیستری روشن بوده، می‌توانید به کمک فرآیند افزودن دستگاه، آن را تحت مالکیت قطعی سیم‌کارت خود درآورید و سپس فرآیندهای سامانه همتا، از قبیل انتقال مالکیت را برای آن انجام دهید.
پس از آنکه اوپک و متحدانش از جمله روسیه بر سر تمدید کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه ای تا پایان ماه جولای به توافق رسیدند، قیمت نفت امروز شاهد افزایش بود.
توصیه دوباره وزیر راه و شهرسازی به مردم برای نخریدن مسکن، این سوال را در ذهن ایجاد می‌کند که آیا با خرید نکردن، خانه ارزان می شود؟ دو تن از کارشناسان بازار مسکن معتقدند که مهمترین راه حل برای تعادل بخشی به بازار مسکن افزایش عرضه متناسب با تقاضای واقعی است و سفارش به نخریدن در بلندمدت جوابگو نخواهد بود.
پژوهشگران مرکز تحقیقات و فناوری فرآوری مواد فلزی سازمان جهاددانشگاهی تهران موفق شدند برای اولین بار در کشور شمش 6 تنی آلیاژ مس کروم زیرکونیم (سری C18150) را تولید کنند.
از سوی انجمن جهانی فضا، شعار هفته جهانی فضا اعلام شد.