درحالی که به ایام پایانی سال و نوروز نزدیک می‌شویم، پیش‌بینی ثبت رکوردهای عجیب مصرف بنزین تا 150 میلیون لیتر در روز می‌شود و این به معنای 1.5 برابر شدن ظرفیت تأمین و عرضه بنزین نسبت به روزهای عادی سال است.
کشاورزان 22 استان کشور فرصت دارند تا 26 اسفند در طرح کشاورزی قراردادی شرکت کنند.
طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی که به مناسبت دهه فجر آغاز و با استقبال 13 میلیون خانوار روبه‌رو شده است؛ از روز جمعه هجدهم اسفندماه با واریز شارژ 220 هزار تومانی وارد دومین ماه اجرای خود می‌شود.
از ساعت 12 امروز دومین جلسه حراج سکه در سامانه مرکز مبادله ارز و طلای ایران آغاز شده است.
بازار بورس امروز لباس قرمز بر تن کرد و شاخص کل با کاهش 6489 واحد به رقم دو میلیون و 165 هزار واحد رسید.
امروز در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هر گرم 3 میلیون و 95 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 36میلیون و 800 هزار تومان است.
قیمت دلار که در روزهای گذشته در بازار آزاد سرکشانه پیش رفته و با شکستن رکورد سال گذشته، از 61 هزار تومان هم عبور کرده بود، در کانال 60 هزار تومان باقی ماند.
دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران برگزار و از مجموع 72 هزار و 596 سکه ثبت سفارش شده، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 588 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.
در دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 588 هزار تومان به متقاضیان تخصیص یافت.
پس از صدور جریمه 26 هزار میلیارد تومانی در آبان امسال برای بانک‌هایی که از پرداخت تسهیلات مسکن خودداری کرده بودند و البته هنوز گزارشی از پرداخت این جریمه ارایه نشده، حالا مجمع تشخیص مصلحت نظام بانک‌هایی مصوب کرد تا ترازنامه بانک‌هایی که به تعهدات خود در بخش مسکن عمل نمی‌کنند کاهش یابد.