معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: هم‌اینک فضای سبز شهر تهران حدود 180 میلیون متر مکعب آب مصرف می‌کند که 90 درصد آن از محل 400 حلقه چاهی است که در اختیار شهرداری تهران است.
پیش بینی شاخص های بازار سهام به دلیل تاثیرگذاری متغیرهای متنوع بر روند آن کاملاً مبتنی بر پیش بینی روند آن متغیرها است؛ لذا، اتفاق نظر در خصوص روند آتی شاخص سهام در میان تحلیل گران وجود ندارد.
قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز چهارشنبه 12 شهریورماه1399 برای خرید 22800 تومان و برای فروش 22900 تومان شد.
اگر قرار است از یوان دیجیتال در نقل و انتقال‌های بین مرزی استفاده شود، باید یک پلتفرم فناوری پیچیده تر برای اتصال به سیستم های انتقال برون مرزی به کار گرفته شود چون بانک های مرکزی مختلف طرح ها و اهداف مختلفی برای ارز های دیجیتال حکومتی خود دارند.
صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل تغییر 50 تومان کاهش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش 22 هزار و 850 تومان است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که کار اتصال پرسرعت و رایگان همه‌ی مدارس کشور به شبکه‌ی ملی اطلاعات به پایان رسید.
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 12 شهریورماه میزبان عرضه 2 هزار و 50 تن مس مفتول، 100 تن مس کاتد و 100 تن سیم و مفتول مسی است.
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: 15 شهریورماه، آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 1399 است.
با فروپاشی صنعت نفت ونزوئلا که تحت تاثیر تحریمهای آمریکا شتاب گرفت، این کشور بحران زده آمریکای جنوبی تمرکزش را به سوی معدنکاری طلا افزایش داده است.