بر اساس گزارش‌های وزارت صمت استخراج جهانی سالیانه بیت کوین 324 هزار بیت کوین معادل 11 هزار میلیون دلار است که برآورد می‌شود استخراج فعلی این رمز ارز به صورت غیر رسمی در ایران سالیانه حدود 4 تا 6 درصد تولید جهانی، یعنی حدود 19 هزار و 500 بیت کوین، معادل 660 میلیون دلار باشد.
بازار کار ژاپن در سال 2020 تحت فشار بحران کرونا با بدترین سقوط خود در 45 سال اخیر روبرو شد و نرخ بیکاری این کشور به بالاترین رکورد خود در 11 سال اخیر رسید.
شرکت شیائومی با امید به لغو ممنوعیت سرمایه گذاری در سهام این تولیدکننده تلفن هوشمند چینی، از وزارتخانه های دفاع و خزانه داری آمریکا شکایت کرد.
نظرسنجی ماهانه رویترز نشان داد قیمتهای نفت در کل سال 2021 در همین حدود خواهند بود و با کمک واکسنها برای خروج از عمق بحران همه گیری ویروس کرونا روند بهبود آن در اواخر سال شروع می شود.
نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد در پی حاکم شدن نوسان و هرج و مرج در بازارهای مالی که به هجوم رو به رشد سرمایه گذاران خرد سازمان یافته واکنش نشان می دهند، خوش بینی به افزایش قیمت در بازار طلا قوی مانده است.
کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری به بررسی نحوه رعایت موازین قانونی در انتخاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار می‌پردازد.
گروه آمار و تحلیل ریسک سازمان بورس و اوراق بهادار در دو گزارش جداگانه به تحلیل تغییر دامنه نوسان و حجم مبنا در بازار سهام پرداخت.
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه صدای آژیر شب گذشته ارتباطی به پرواز کیش ایر نداشت، گفت: هواپیمای ترکیش ایر به دلیل شرایط نامساعد جوی فرودگاه امام در فرودگاه باکو به زمین نشست.
عملیات بازارگردانی شرکت صنایع آذرآب در بورس اوراق بهادار تهران آغاز ‌شد.
بورس تهران اقدام به مسدود کردن 11 ایستگاه معاملاتی و 44مورد دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.