سفارت ایران در رم اعلام کرد: پرواز فوق العاده روز جمعه رم-تهران به دلیل عدم تمکین برخی از مسافران به پروتکل‌های بهداشتی لغو شد.
به دنبال مسائل مطرح شده در رسانه‌ها درباره گم شدن 4/8 میلیارد دلار ارز 4200تومانی پرداختی به واردکنندگان درسال 97 و انتساب این مطلب به گزارش دیوان محاسبات کشور، این دیوان توضیحاتی ارائه کرد.
قیمت نفت پس از کاهش سنگینی که روز گذشته تحت تاثیر رشد ذخایر نفت آمریکا داشت، در معاملات روز پنجشنبه اندکی افزایش یافت اما شاخص نفت آمریکا همچنان پایین 20 دلار ماند.
سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: براساس آخرین مصوبه دولت قبوض گاز مشترکان در سه ماه اسفند، فروردین و اردیبهشت ماه باید به صورت تجمعی و یکجا به همراه قبض خردادماه پرداخت شود.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد افزایش به 1717 دلار و 20 سنت رسید.
در حالی که این امیدواری ایجاد شده که افزایش ذخایر نفت خام کشورهای تولیدکننده از جمله آمریکا می تواند آنها را وادار به کاهش بیشتر تولید نماید، قیمت نفت خام آمریکا پس از رسیدن به پایین ترین رقم حدود 20 سال گذشته در جلسه قبل امروز افزایش داشت.
بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال 600 هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال 8000 واحد شدند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: آمارها نشان می‌دهد که در حوزه صادرات، واردات و تخلیه و بارگیری بنادر استان گیلان عملکرد بسیار مناسبی داشته‌اند.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.25 درصد کاهش به 1722 دلار و 65 سنت رسید.
برخی بدترین راه را برای تعمیر لوازم الکترونیکی خود انتخاب می‌کنند و آن اینکه بدون هیچ اطلاع علمی، دست به تعمیر لپ‌تاپشان می‌زنند، در حالی که برخی از این اقدامات کارهایی است که اگر می‌خواهید دستگاه الکترونیکی شما سالم بماند، به هیچ‌وجه نباید انجام دهید.