قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال که روز پنجشنبه 62 سنت کاهش یافته بود، امروز با 49 سنت معادل 0.6 درصد افزایش به 89 دلار و 83 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.07 درصد افزایش به 1798 دلار و 73 سنت رسید.
قیمت طلا پس از ریزش چشمگیری که شب گذشته داشت، در معاملات روز جمعه بازار جهانی ثابت بود و به سوی بزرگترین کاهش هفتگی در 10 هفته اخیر پیش می رود.
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه معتقد است برخی سیاست‌های داخلی اشتباه باعث پایین ماندن آمار صادرات غیرنفتی و به طور خاص صادرات به روسیه شده است.
قیمت نفت در معاملات روز جمعه بازار جهانی به دنبال نگرانیها نسبت به کمبود عرضه افزایش یافت و در مسیر ثبت ششمین رشد هفتگی متوالی قرار گرفت.
چین 47 مدیر شرکت فولادی را به دلیل جعل اطلاعات آلایندگی هوا به مجازات زندان محکوم کرد.
کارشناسان اقتصادی معتقدند یکی از دلایل نوسان قیمت کالاها در بازار، قیمت‌گذاری دستوری از سوی دولت‌ها است و تا زمانی که سیاستگذاران به این باور نرسند که با قیمت‌گذاری دستوری و سرکوب قیمت‌ها، بازار به آرامش نمی‌رسد، چالش‌ها ادامه خواهد داشت. در این میان پرسش اصلی این است که کدام نقشه به عنوان زیرساخت و بستر مناسب، صنعت خودرو را برای رهایی از بند قیمت‌گذاری دستوری به طرز صحیح‌تری هدایت می‌کند؟
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، بارش برف و باران در شبانه روز گذشته منجر به کاهش 12.5 درصدی سفر بین استانی شده است.
بنا بر لایحه بودجه 1401، آب‌بها، به ازای هر مترمکعب فروش بیش از استانداردهای از پیش تعیین‌شده، 15 درصد افزایش می‌یابد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس از جلسات رئیس مجلس با رئیس‌جمهور و معاون اول وی درباره حذف ارز 4200 تومانی خبر داد.