قیمت طلا امروز(دوشنبه) با افزایش ارزش دلار کاهش یافت، اگر چه سرمایه‌گذاران بر روی توقف فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره تمرکز می‌کنند.
معاون استاندار از ایجاد 125 هزار شغل درسال گذشته در تهران خبر داد و گفت:در سال گذشته 268واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند و در حوزه مشاغل خانگی 8200شغل ایجاد شده است.
یک منبع آگاه در انجمن فروشندگان خودروی روسیه اعلام کرد که سهم برندهای چینی از بازار خودروی این کشور به بیش از 40 درصد رسیده است.
شاخص کل بازار سرمایه در ادامه ی روند ریزشی خود کانال دو میلیون واحد را از دست داد و پس از ماه ها مجددا به زیر این کانال برگشت.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای از ارائه آموزش مهارتی به 4 میلیون نفر تا سال 1406 خبر داد و گفت: پیش بینی شده است، حدود 4میلیون نفر ساعت آموزش توسط بخش‌های دولتی و خصوصی به شاغلان، کارجویان و متقاضیان مهارت آموزی ارائه شود.
رئیس جمهور با بیان اینکه شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول و وزرای اقتصاد و صمت را مأمور بررسی و اصلاح این روند کرد.
وزیر نیرو از ورود پساب به بورس انرژی خبر داد و گفت: طی هفته‌های آینده شاهد گشایش این تابلو خواهیم بود.
رئیس سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر 50 درصد از بازنشستگی بیش از موعد بوده و ما پیشنهاد داده ایم از این ظرفیت در بخش های مختلف تولید و خدمات استفاده مجدد شود.
اقدامات و اظهارات مسئولین در خصوص موانع اجرای نهضت ملی و راه‌حل‌های موجود نشان می‌دهد درک درستی از اهمیت زمین برای حل مسئله‌ی مسکن وجود ندارد.
یک نماینده مجلس گفت: اکثر بانک‌ها مخصوصاً بانک‌های خصوصی در زمینه اعطای تسهیلات ساخت مسکن کوتاهی می کنند.