شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 1148 واحد رشد کرد.
صادرات آمریکا به ایران در ماه های ژانویه تا سپتامبر امسال 61.4 میلیون دلار بوده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 79 درصدی داشته است.
یک مقام وزارت نیروی عراق گفت کشورش به دلیل کمبود توان تولید داخل، 7 گیگاوات برق از ایران وارد می کند که معادل 26 درصد نیاز مصرفی این کشور است.
بررسی نرخ تورم در سالهای گذشته نشان می دهد، نرخ تورم در اقلام خوراکی بیش از کالاهای غیرخوراکی بوده است.
در حالی که سرمایه گذاران در حال ارزیابی این مسئله هستند که آیا فدرال رزرو روند کاهش نرخ بهره را ادامه خواهد داد یا نه، قیمت طلا امروز تغییر اندکی را شاهد بود، اما همچنان در مسیر رشد هفتگی باقی ماند.
در حالی سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه وعده آغاز ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 10 استان را داده‌ که ثبت‌نام 300 هزار واحد طرح مذکور هنوز بلاتکلیف است.
قیمت نفت برنت امروز با 5 سنت معادل 0.1 درصد رشد به 59 دلار و 67 سنت رسید، اما همچنان در مسیر کاهش هفتگی حدودا 4 درصدی باقی ماند.
سازمان هواشناسی کشور از موج جدید بارش‌ها در اکثر مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد:‌ یکشنبه آینده در نوار شمالی کشور کاهش دما محسوس خواهد بود.
طبق گزارش مرکز آمار ایران، 52 درصد بیکاران کشور جوان هستند.
آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد متوسط قیمت مسکن طی مهرماه امسال در 14 منطقه تهران کاهش و در 8 منطقه افزایش یافته است. بیشترین کاهش قیمت با 18 درصد مربوط به منطقه 21 است.