قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 0.18 درصد افزایش به 1700 دلار و 64 سنت رسید.
فاصله دستمزد با هزینه سبد میعشت کارگران رقمی حدود 3میلیون و 895 هزار تومان است. آیا دستمزد سال 1400 حداقل به اندازه سبد میعشت کمیته دستمزد افزایش می یابد؟
مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE) اعلام کرد که نرخ بیکاری در این کشور طی ماه گذشته 6.9 درصد بود که بسیار کمتر از 7.8 درصد در فوریه سال 2020 است.
رئیس اتحادیه بار فروشان میدان مرکزی تهران گفت: در تامین میوه شب عید مثل سیب و پرتقال، هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت‌ها تا شب عید رو به کاهش است.
سخنگوی شورای عالی بورس با اشاره به این که واریز سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به حساب آنها واریز می‌‌شود، گفت: سود سال 98 سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند توسط شرکت سمات واریز می‌شود.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه قاچاق خودروها با قاچاق بقیه کالاها فرق اساسی دارد، گفت: این قاچاق، سفارشی و ویژه است و مشتری خاص دارد.
در حالی که رشد سوددهی اوراق قرضه دولت آمریکا جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا را کاهش داده است، قیمت طلا امروز اندکی کاهش داشت.
عرضه اولیه تعداد 742 میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل 10درصد سهام این شرکت، که قرار بود فردا(چهار‌‌شنبه) در فرابورس انجام شود، لغو شد.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 73 سنت معادل 1.15 درصد کاهش به 62 دلار و 96 سنت رسید.
قائم مقام وزیر صمت با بیان این که هیچ کمبودی در بازار نیست گفت 40 هزار تن میوه برای بازار شب عید ذخیره سازی شده است.