بهای معاملات آتی نفت برنت برای تحویل در سپتامبر ، به 107.14 دلار در هر بشکه رسید.
یک مقام مسئول در سازمان استاندارد گفت: خدمات پس از فروش در لوزام خانگی اختیاری بود از این رو پس از مطرح شدن در شورای عالی استاندارد، اجباری شدن این مولفه ابلاغ خواهد شد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در گام نخست به 4 میلیون نفر از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی تا پایان شهریورماه امسال، این سهام اعطا می‌شود.
فدرال رزرو (بانک مرکزی) آمریکا در اقدامی برای مهار تورم قیمت‌های مصرف کننده، بار دیگر به میزان قابل توجهی نرخ بهره بانکی را افزایش داد.
مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با تاکید رئیس جمهور احداث مسیر ریلی بصره به کربلا مورد بررسی میدانی قرار خواهد گرفت.
معاون دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت برنج در سال 1400 بسیار منصفانه بود، گفت: قیمت برنج مصوب سال 1401 را به زودی اعلام می‌کنیم.
مرکز مدیریت راه های کشور از انسداد محورهای هراز و چالوس و آزادراه تهران-شمال و باز بودن محور فیروزکوه خبر داد.
بستر رانت باید در نظام پرداخت تسهیلات بانکی کشور برداشته شود به همین منظور سخت گیری برای شفافیت حداکثری در این زمینه امری الزامی است.
با امضای دو سند همکاری میان وزارت جهاد کشاورزی ایران و وزارت گمرکات چین، دسترسی صادرکنندگان ایرانی به بازارهای چین تسهیل شد.
وزیر راه و شهرسازی مصوبه عدم افزایش نرخ سود یارانه ای وام مسکن مهر به 18 درصد را برای آن دسته از واحدهایی که هنوز فروش اقساطی نشده اند را به بانک مسکن ابلاغ کرد.