بانک مرکزی اعلام کرد: 23.6 هزار میلیارد ریال اوراق بدهی دولتی طی هفته منتهی به 28 بهمن‌ماه 1399 توسط سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی خریداری شد.
اهواز - معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از وجود ظرفیت خالی در سدهای خوزستان به منظور کنترل سیلاب احتمالی خبر داد.
قیمت بیت‌کوین پس از این که چندین شرکت مهم از لیست 500 شرکت برتر جهان از آن حمایت کردند تقریبا به 50 هزار دلار رسید.
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه تحت تاثیر سرمای بی سابقه در آمریکا که باعث توقف فعالیت پالایشگاهها و چاههای نفت این کشور شده، افزایش بیشتری پیدا کرد.
شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز سه‌شنبه 28 آبان 1399 با افت 6863 واحدی به یک میلیون و 250 هزار و 422 واحد رسید.
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه باید متناسب با واقعیتهای روز جامعه و بازار در مورد دستمزد کارگران تصمیم بگیریم، گفت: در شرایطی که برخی از اقلام مصرفی مشمول تغییر قیمت شده اند شایسته است که کارفرمایان، کارگران کارخانه ها را هم در سود تولید و فروش سهیم کنند.
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 28 بهمن ماه میزبان عرضه 96 هزار و 10 تن شمش بلوم، 22 هزار تن تختال C و 124 هزار و 750 تن ورق گرم، 8 هزار تن ورق رنگی و 200 تن شمش چدن است.
اکنون که به نظر می رسد معاملات طلا محدوده قیمت پایینتری پیدا کرده است، بدبینی زیر پوست بازار خزیده است.
دولت دوازدهم در حالی که منتقد برخی اصلاحات کمیسیون تلفیق از جمله حذف ارز 4200 و اصلاح حقوق گمرکی بود در اصلاحیه بودجه 1400 اجازه این دو اصلاح را از مجلس طلب کرده است.
ایران در سال های پایانی دولت دهم توافق و مصوبه ای را از پارلمان عراق برای صادرات گاز به کویت از طریق عراق کسب کرد که متاسفانه نه تنها بی ثمر ماند بلکه شاهد کاهش صادرات گاز به عراق بودیم.