بانک مرکزی امروز (پنجشنبه، 18 شهریور ماه) نرخ رسمی 46 ارز اصلی کشورها را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 7 ارز افزایش و 25 ارز کاهش یافت.
معاون فنی گمرک ایران گفت: تا هفدهم شهریور، بیش از 6 میلیون یورو سرم وارد کشور شده است.
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 172هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 50 هزار تومان و قیمت دلار 27 هزار و 591 تومان است.
طبق آخرین اطلاعات دریافتی از 2351 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 5 درصد افزایش تردد را شاهد هستیم.
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، پنج‌شنبه، در حالی افت کرد که بالا ماندن نرخ دلار قیمت طلا را در پایین‌ترین سطح 2 هفته‌ای نگاه داشت.
دبیر انجمن صنعت سیمان با بیان اینکه با عرضه سیمان در بورس کالا، روند سنتی 88 ساله عرضه سیمان تغییر می‌کند، گفت: در حال حاضر حدود 93 درصد کارخانجات سیمان محصول خود را در بورس ارائه می‌کنند.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران قیمت میانگین وزنی دلار در معاملات امروز این بازار را 26 هزار و 514 تومان اعلام کرد و افزود: امروز بازار متشکل ارز ایران روز آرامی را سپری کرد.
رئیس اتحادیه سمساران و امانت فروشان از رونق بازار لوازم خانگی دست دوم به دلیل گرانی کالاهای نو خبر داد و گفت که بیشترین کالاهای دست دوم که خریداری می‌شوند، اول لوازم صوتی تصویری و یخچال و فریزر هستند و وسایل چوبی مثل مبلمان و سرویس خواب در اولویت‌های بعدی هستند.
طی روز معاملاتی روز گذشته بیش از 3 میلیون کیلووات ساعت برق در بورس انرژی داد و ستد شد.
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام خرید مسکن حساب جوانان به یک میلیارد تومان خبر داد.