ساری- رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی و سفر به استان در راستای تصمیم ستاد ملی کرونا خبر داد.
قیمت نقره پس از ریزش بیش از هشت درصدی روز گذشته که سرمایه گذاران را به خرید تشویق کرد، در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی بهبود یافت.
جف بزوس، مدیرعامل آمازون در سه ماهه سوم سال 2021 از سمت خود کنار می رود و اندی جیسی، مدیر واحد رایانش ابری آمازون جایگزین وی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به افزایش ذخایر نهاده‌های دامی تا پایان سال گفت: مشکلی در این زمینه نداریم و برای تأمین محصولات پروتئینی شب عید هم آمادگی کامل داریم.
شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز چهارشنبه 15 بهمن 1399 با رشد 2005 واحدی به یک میلیون و 207 هزار و 933 واحد رسید.
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی با بیان این که تا کنون یک میلیون و 251هزار و 975نفربر اثر شیوع کرونا، مشمول بیمه بیکاری شده اند گفت: از این جمعیت، یک میلیون و 169هزار و 534نفر در حال دریافت بیمه بیکاری هستند.
روحانی: دولت بهترین بودجه ای را که می توانست تقدیم مجلس کرد.
محققان در کشور، موفق به طراحی و ساخت دستگاه تست 19 پارامتر خونی در فاز نیمه صنعتی شدند.
متقاضیان خرید خانه در تهران باید نسبت به پارسال حداقل 90 درصدی بیشتر هزینه کنند، روند قیمتی مسکن از دی ماه دوباره افزایشی شده است.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه سال 99 خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود که تولید در این صنعت با وجود کرونا افزایش یابد و تا پایان سال رشد 7 درصدی را رقم بزند.