قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در میادین میوه و تره بار 20 هزارو400تومان، مرغ منجمد هر کیلو 15 هزار تومان و تخم مرغ نیز کیلویی 14هزارو200تومان است.
نرخ بیکاری دومین اقتصاد بزرگ منطقه اسکاندیناوی به بالاترین سطح تاریخ خود رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر آمار منطقه یک را از متوسط قیمت مسکن شهر تهران حذف کنیم میانگین قیمت در پایتخت به کمتر از متری 20 میلیون تومان می رسد.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: ساخت 95هزار واحد مسکن ملی آغاز شده که در مراحل فنداسیون یا ساخت اسکلت فلزی قرار دارد.
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 14 ارز ثابت، نرخ 15 ارز افزایش و 18 ارز کاهش یافت.
گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که قیمت خمیردندان ایرانی و خارجی در داروخانه‌ها بین ٥٠٠٠ تا 80 هزار تومان و در فروشگاه‌های اینترنتی حداکثر 200 هزار تومان است.
موسسان شرکت بین المللی اسنپ پس از انتشار نتایج مالی بهتر از حد مطلوب در نتیجه افزایش استفاده از این اپلیکیشن در دوران بحران کرونا، در مدت تنها چند ساعت میلیاردها دلار ثروتمندتر شدند.
قیمت مس تحت تاثیر تقاضای بالای چین و امیدواری به توسعه انرژیهای تجدیدپذیر، برای نخستین بار ازسال 2018 به 7000 دلار در هر تن صعود کرد.
طبق اعلام معاون فنی گمرک کالاهای طبقه‌بندی شده در گروه (27) کالایی که ممنوع‌الورود شده اند تحت شرایطی با رعایت مقررات مربوطه، ترخیص خواهند شد.