بورس کالا در واکنش به ابلاغیه امروز وزارت صمت درباره قیمت گذاری دستوری فولادی، اعلام کرد از این ابلاغیه تبعیت نخواهد کرد و موضوع جهت تصمیم گیری به شورای عالی بورس ارجاع می‌شود.
مدیرعامل بورس کالا از دسترسی 100 هزار کشاورز به بازار با ابزار گواهی سپرده کالایی خبر داد و گفت: امروز شاهد تکمیل زنجیره ابزارهای مالی بورس کالا برای معاملات حوزه کشاورزی هستیم.
در حالی که قطر و عربستان پس از 4 سال، امروز به پرواز ممنوعی آسمان های یکدیگر پایان داده اند، وبسایت «فلایت رادار 24 » کوچ پرندگان قطری به آسمان کشورهای منطقه را به تصویر کشیده است.
در پی طرح مسئله افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی از سوی برخی نمایندگان مجلس، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی معتقد است که هیچ ایرلاین داخلی بلیت پروازهای داخلی خود را بالاتر از نرخ مصوب نفروخته و اگر سایتی گرانفروشی می‌کند باید با آن برخورد شود.
از آخرین باری که جک ما در یک رویداد عمومی دیده شد دو ماه می گذرد.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بازار سرمایه شرکت‌های حقوقی نباید همچون مردم عادی عمل کنند که یک سهام را خریداری کرده و نوسانات ایجاد کرده و پس از مدتی سهام های خود را خارج کرده و مشکلات ایجاد کنند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ١4٠٠ گفت که با مصوبه این کمیسیون در مورد حذف ارز 4٢٠٠ تومانی از محاسبات بودجه، جلوی ارز رانتی گرفته می‌شود.
وزیر نفت با بیان این که در هیچ‌کدام از نیروگاه‌های استان‌های البرز، تهران، قم و اصفهان مازوت مصرف نمی‌شود گفت: می‌گویند مازوت تهران را خفه کرده است اصلا در نیروگاه‌های اطراف تهران مازوت مصرف نمی‌شود.
ایسنا/آذربایجان شرقی
قیمت نفت در معاملات امروز، دوشنبه که اولین روز معاملاتی سال جدید میلادی است، با امید به توزیع واکسن کرونا و بازگشت تقاضای نفت جهش کرد.