شورای پول و اعتبار اخیراً مصوب کرده است که بانک مرکزی تنها مکلف به افشای اطلاعات تسهیلات بالای 100میلیارد تومان است، با این مصوبه عملاً فهرست بخش زیادی از بدهکاران کلان محرمانه می‌ماند.
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ریزش قیمت طلا و سکه در بازار طی روزهای اخیر، گفت: در صورت انتشار اخبار مثبت از مذاکرات و کاهش نرخ دلار، قیمت طلا و سکه نیز کاهش می یابد.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 43 سنت معادل 0.47 درصد افزایش به 92 دلار و 77 سنت رسید.
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت "مانسون" در جنوب و جنوب شرق کشور از کاهش کیفیت هوا و دید افقی طی 2 روز آینده در مناطق غربی خبر داد.
با عرضه خودرو در بورس کالا و انتقال سود واسطه‌ها به تولیدکنندگان، افزایش سودآوری خودروسازان، حذف قیمت‌گذاری دستوری و به مرور رشد رقابت، بهبود کیفیت، افزایش تیراژ تولید، عرضه و در نهایت تعادل بازار و حمایت از مصرف‌کنندگان را شاهد خواهیم بود.
برق بیش از 30 اداره پایتخت که به اخطارهای شرکت توزیع برق تهران بزرگ مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق توجهی نکرده بودند، قطع شد.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 78 سنت معادل 0.82 درصد کاهش به 94 دلار و 32 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.12 درصد افزایش به 1781 دلار و 90 سنت رسید.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از دستیابی به تراز تجاری مثبت 35 میلیون دلار مناطق آزاد برای اولین بار بعد از 30 سال فعالیت این مناطق خبر داد.
مدیر عامل سازمان زمین ومسکن گفت: تا پایان سال زمین حدود سه میلیون واحدمسکونی برای طرح نهضت ملی مسکن تأمین می‌شود.