تمامی اشخاص حقیقی که فاقد پرونده مالیاتی هستند اگر بیشتر از یک میلیارد تومان در ماه یا بیشتر از 200 تراکنش کارت به کارت در حساب‌های غیرتجاری داشته باشند مشمول تعاملات کاری پرخطر اند و استفاده از سرویس کارت به کارت برای آنها ممنوع است.
بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی سپرده‌های ایران نزد بانک‌های خارجی در پایان سه‌ماهه سوم 2023 را حدود 12.7میلیارد دلار اعلام کرد که این رقم بالغ بر 5.3میلیارد دلار نسبت به سه‌ماهه قبل کاهش داشته است.
مدیرکل دفتر تأمین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: راه‌اندازی بازار نوآفرین علاوه بر جذب سرمایه‌گذاران علاقمند به کسب ارزش افزوده بالا می‌تواند بسیاری از مسایلی که در صنایع مختلف کشور وجود دارد را نیز رفع و در نهایت موجب افزایش سهم محصولات دانش بنیان در تولید ناخالص داخلی کشور شود.
مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت:با توجه به توسعه روزافزون تکنولوژی‌ و فناوری اطلاعات و همچنین تقویت و تعمیق رقابت میان کارگزاری‌ها، طی سال‌های پیش‌رو شرکت‌های کارگزاری که استراتژی خود را در مسیر توسعه تعریف نکنند، با جبر فضای جدید کسب و کار، ناگزیر به ادغام یا انحلال خواهند بود.
مشتریان حقیقی و حقوقی بانک صادرات ایران می‌توانند با درخواست عضویت غیر حضوری در سامانه بانکداری اینترنتی این بانک، بیش از 50 خدمت متنوع بانکی از جمله خدمات چک و چکنو، مدیریت تسهیلات و تعهدات، پرداخت و دریافت و گزارش‌های مختلف بانکی را از این سامانه در منزل یا محل کار دریافت کنند.
مراسم با شکوه اربعین امام حسین (ع) امسال در حالی برگزار شد که شبکه العالم به زوایای جدید از این رویدا عظیم بین المللی پرداخت. پوشش ویژه کنفرانس ندا الاقصی و حضور قابل توجه و معنا دار اتباع فلسطین، اندیشمندان و فعلان این حوزه در این مراسم از جمله این موارد است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه ظرف یک هفته تا 10 روز آینده، آیین‌نامه واردات خودروها تدوین می‌شود، گفت: ایجاد تحول در وضعیت خودروها قطعا در آیین‌نامه واردات خودروهای نو و کارکرده مدنظر قرار خواهد گرفت.
صندوق بازنشستگی فولاد و بانک صادرات ایران تفاهم‌نامه‌ای به منظور پرداخت تسهیلات به آن دسته از بازنشستگان صندوق فولاد که حساب حقوقی آنان نزد بانک صادرات است منعقد کردند.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی 8 میلیون و 88 هزار تن گندم به ارزش 121 هزار و 407 میلیارد تومان تا ششم مرداد خبر داد.
خبر توقف فعالیت بورس کالای ایران توسط سازمان بورس تکذیب شد.