با توجه به اهمیت بالای انرژی برای دو کشور ایران و روسیه، تقویت دیپلماسی انرژی دو کشور در سه زمینه مختلف، می‌تواند زمینه‌ساز رشد و امنیت اقتصادی و به طور کلی شکل‌گیری یک بازی برد-برد باشد.
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 70 هزار تومان است.
رئیس مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران گفت: ردی از ارز 4200 تومانی در بودجه عمومی سال آینده نیست.
با وجود تقلای حقیقی‌ها در گروه خودرو برای پس گرفتن شاخص کل هم وزن از شیب منفی قیمت‌ها اما در پایان معاملات امروز همه نماگرهای منتخب بازار قرمز پوش شدند.
سازمان اداری و استخدامی دلیل اختلاف پرداخت در حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی را پرداخت "رفاهیات" دانسته است. این گزینه در فیش‌های حقوقی در پست‌های مختلف هم مشهود است ولی اینکه این اختلاف چطور شکل گرفته،‌ چرا بعد از سال‌ها اصلاح نشده و برنامه دولت برای ترمیم وضعیت موجود چیست مورد سوال است.
مدیر حراست شرکت برق منطقه‌ای تهران از افزایش 50 درصدی سرقت تجهیزات برقی در استان تهران نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر میزان سرقت‌ها سالانه حدود 10 میلیارد تومان است.
بر اساس آمار رسمی ترکیه، در سال 2021 میلادی حدود یک‌میلیون و 492هزار مسکن در این کشور فروخته شده است.
در جریان معاملات امروز، (یکشنبه، 26 دی ماه) شاخص کل فرابورس با کاهش 117.87 واحدی به رقم 17 هزار و 871 واحد رسید.
قانون اعتبارات مالیاتی ماهانه کودکان در آمریکا به دلیل شیوع بیماری کرونا و کمبود درآمدها این کشور قطع شد و همین امر سبب شد که 60 میلیون خانوار آمریکایی با بحران مالی شدیدی روبرو شوند.
پس از شروع سخت در سال جدید سرانجام بیت‌کوین اندکی تثبیت و بار دیگر سبز شد و دو درصد افزایش یافت. برخی از تحلیلگران می‌گویند که این تثبیت برای بیت‌کوین بسیار مهم است و برخی معتقدند که این ارز دیجیتال می‌تواند تاج و تخت خود را دوباره به دست آورد و به سمت کانال 60 هزاردلار حرکت کند.