معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران آخرین وضعیت خودروهای ترخیص شده از گمرک بر اساس مصوبه جدید دولت را تشریح کرد.
یکی از مصوبات اخیر شورای ‌عالی بورس این بود که با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ازدحام جمعیت در دفاتر پیشخوان، مقرر شد تا بورس و سامانه "سجام" برای احراز هویت به صورت غیرحضوری و الکترونیکی عمل کرده و کد بورسی به صورت مجازی صادر شود.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 در معاملات بازار آزاد تهران به 6 میلیون و 630 هزار تومان رسید.
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (سه‌شنبه، 16 اردیبهشت‌ماه) هم‌زمان با افزایش قیمت جهانی نفت بالا رفت و به بیش از 21 دلار رسید.
کشتی آرای از حباب 250 هزار تومانی قیمت سکه خبر داد و گفت: عرضه سکه در بازار کم شده است.
بانک مرکزی به منظور حمایت از کسب‌وکارهایی که به طور مستقیم از ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، در بخشنامه‌ای، عناوین بخش‌ها و رسته‌های مرتبط را اصلاح و به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
بیت کوین نتوانست در کانال 9000 دلاری دوام بیاورد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از الزامی شدن رعایت یکسری دستورالعمل برای امدادخودروها در پایتخت خبر داد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حذف چهار صفر، کار اساسی نیست، گفت: از حذف چهار صفر از پول ملی نباید انتظار معجزه اقتصادی داشت اما به ‌هر حال اشکالی در این زمینه وجود ندارد و در واقع حسن آن بیشتر از معایب آن است.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد کاهش به 1700 دلار و 66 سنت رسید.