مدت‌ مدیدی است که شاخص کل بورس بین دو کانال یک میلیون و 100 تا یک میلیون و 200 هزار واحد در نوسان است. در حالی که از طرفی یک سری عوامل جلوی ریزش بیشتر بازار سرمایه را می گیرند، از طرف دیگر عواملی هستند که به این نزول دامن می زنند.
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تأثیر افت ارزش دلار آمریکا و امید سرمایه‌گذاران به تصویب بسته کمک مالی این کشور، به رشد خود ادامه داد.
با افزایش نرخ ارز، بازپرداخت تسهیلات ارزی سررسید شده تا پایان سال جاری برای ولید کنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی که فاقد درآمد ارزی هستند به صورت ریالی انجام خواهد شد.
حدود دوماه است که مسئولان بر سجامی شدن مشمولان سهام عدالت تاکید دارند و این افراد را برای ثبت نام در سجام تشویق می‌کنند. اصراری که دو دلیل مهم پشت آن نشسته است.
قیمت نفت تحت تاثیر سیاست پولی آسان و شعله ور شدن تورم تا مرز 100 دلار در هر بشکه صعود خواهد کرد.
وزیر نفت عراق گفت کشورش حدود یک میلیارد و 100 میلیون بشکه نفت خام در 2021 صادر می‌کند و به نفت بشکه ای 80 دلار برای تأمین بودجه خود نیاز دارد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از افزایش 6 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
روابط عمومی فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه‌ای از مسافران خواست یک ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت هواپیما برای انجام تشریفات پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.
فروش مدل آیفون 12 مینی در آمریکا تنها پنج درصد از کل فروش گوشی‌های جدید اپل در نیمه اول ژانویه بود که نشان می دهد تقاضای کمتری برای مدلهای کوچکتر این گوشی پرچمدار وجود دارد.
بورس وال استریت برای ششمین روز متوالی صعودی ماند.