قیمت هر اونس طلا امروز با 0.15 درصد کاهش به 1662 دلار و 55 سنت رسید
رییس بانک جهانی با ابراز نگرانی در مورد ادامه روند افزایش نرخ بهره بانک‌های مرکزی دنیاو پیامدهای مخرب آن برای بازارهای نوظهور و کشورهای درحال‌توسعه گفت دنیا در آستانه رکود اقتصادی قرار گرفته است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید، در ابتدای کار نقدهایی به طرح عرضه خودرو در بورس کالا وجود داشت که این اقدام نمی‌تواند بازار را متحول نکند که در این زمینه باید عنوان کرد این طرح به طور قطع آسیب‌زا نیست و باید اجازه دهیم این روش به عنوان یک تنظیم‌گر بازار اجرایی و تجربه شود و وزارت صمت هم باید بر اجرای این روش کمک و نظارت کند.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از تردد روان در محور مهران-پایانه مهران و ترافیک سنگین در محورهای چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
مختل شدن جریان جهانی نفت خام به‌خاطر حمله روسیه به اوکراین باعث شده نفتکش‌ها مسافت‌های بیشتری را طی کنند و نرخ کرایه آنها افزایش یابد.
معاون امور بین الملل وزیر نفت از صادرات نفت به ازبکستان و توسعه صادرات نفتی ایران در آسیای مرکزی خبر داد.
لطیفی گفت: بر اساس تصمیمات اخذ شده، بیش از 1062 دستگاه خودروی موسوم به پرونده ثبت سفارش در اماکن بندری و گمرکات کشور، طی روزهای آینده برای مزایده در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار می‌گیرد.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: تعداد ناوگان اختصاص یافته از سایر دستگاه‌ها برای جابه‌جایی زائران از مبداء مرزها به مقصد استان‌های مختلف افزایش یافت.
اردبیل-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ساماندهی الگوی بهره برداری و ارتقای بهره وری آب در بخش کشاورزی جزو رویکردهای اصلی در استان اردبیل است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک در محورهای ایلام - سرابله - حمیل محدوده‌های تونل آزادی و گلمه، چذابه - بستان محدوده بستان و خرمشهر - شلمچه و بالعکس محدوده شلمچه نیمه سنگین است.