اهواز - رئیس جمهور در ابتدای سفر خود به استان خوزستان از کارگاه جمع آوری فاضلاب در منطقه کوی ملت اهواز بازدید کرد.
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های پراکنده و رعدوبرق در استان‌های شمالی نسبت به افزایش دما برای استان‌ها به بالای 49 درجه و وقوع طوفان گردوخاک هشدار داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین روز کاری خود در ابلاغیه‌ای به دستگاه‌های تابعه، بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های دولتی، هرگونه ارسال پیام، تاج گل و درج آگهی تبریک را ممنوع کرد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: دومین کشتی 113 هزار تنی افراماکس تا پایان سال در جزیره صدرای بوشهر به بهره‌برداری کامل می‌رسد.
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: تسهیلات خرید فرش دستبافت پس از طی مراحل آزمایشی، به همه کارمندان پرداخت می‌شود.
امکانات جدید مرتبط با ثبت و استعلام چک‌های صیادی با وجود پیچیدگی‌های فنی و مشکلات ناشی از همه‌گیری کرونا برای شبکه بانکی کشور، نهایتا تا پایان شهریور در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
هوش مصنوعی در عرصه سلامت و بهداشت دارای مزایا و کارکردهای فراوانی است که در این گزارش به هشت مورد از این مزایا می پردازیم.
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (سه‌شنبه، دوم شهریورماه) 69 دلار و 71 سنت ثبت شد.
اهواز - استاندار خوزستان گفت: در موضوع کم آبی‌های استان لطمه شدیدی به خوزستان وارد شده که از این رو سازمان آب و برق خوزستان برای تعیین تکلیف کشت پاییزه چاره اندیشی کند.
محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان از میان 22 محصول در حوزه دندانپزشکی توانستند برای 6 محصول خود مجوز دانش‌بنیانی دریافت کنند که عرضه آنها به بازار از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده است.