رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، بخشنامه اعمال مجازات عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به تمامی دستگاههای اجرایی ابلاغ کرد.
رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران می‌گوید در شرایطی که با توجه به محدودیت‌های ارزی دولت، تخصیص ارز به دارو محدود شده، دولت باید به جای ارز دادن به کالاهایی که سلامت را تهدید می‌کنند، حوزه دارو را دریابد.
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران کشور گفت: با کاهش میل به جوجه‌ریزی، در حال حاضر تولید جوجه یک روزه به ماهی 105 تا 110 میلیون قطعه رسیده است.
درحال حاضر شهرداری مصرف‌کننده عمده آب در تهران است و حدود 200 میلیون متر مکعب یعنی به اندازه ظرفیت سدکرج آب را برای نگهداری فضای سبز مصرف می‌کند، برای مقابله با این مساله کلنگ اولین سد مجازی در تهران زده شد.
وزیر راه و شهرسازی چندین پروژه فرودگاه یاسوج به ارزش کلی 450 میلیارد ریال را طی آیین رسمی افتتاح کرد.
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه 13 شهریور به ١١ میلیون و 100 هزار تومان رسید.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که ازسرگیری پروازهای خارجی تنها به شرایط شیوع ویروس کرونا و نحوه کنترل آن از سوی کشورهای مختلف بستگی دارد. براساس برآوردهای صورت گرفته شرکت‌های هواپیمایی ایرانی تا پایان فروردین‌ماه 4000 میلیارد تومان زیان دیده‌اند و پس از آن میزان خسارات ناشی از پرواز نکردن آن‌ها به حدود 1000 میلیارد تومان در ماه رسیده است.