نظرسنجی ماهانه رویترز نشان داد قیمتهای نفت در کل سال 2021 در همین حدود خواهند بود و با کمک واکسنها برای خروج از عمق بحران همه گیری ویروس کرونا روند بهبود آن در اواخر سال شروع می شود.
نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد در پی حاکم شدن نوسان و هرج و مرج در بازارهای مالی که به هجوم رو به رشد سرمایه گذاران خرد سازمان یافته واکنش نشان می دهند، خوش بینی به افزایش قیمت در بازار طلا قوی مانده است.
کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری به بررسی نحوه رعایت موازین قانونی در انتخاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار می‌پردازد.
گروه آمار و تحلیل ریسک سازمان بورس و اوراق بهادار در دو گزارش جداگانه به تحلیل تغییر دامنه نوسان و حجم مبنا در بازار سهام پرداخت.
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه صدای آژیر شب گذشته ارتباطی به پرواز کیش ایر نداشت، گفت: هواپیمای ترکیش ایر به دلیل شرایط نامساعد جوی فرودگاه امام در فرودگاه باکو به زمین نشست.
عملیات بازارگردانی شرکت صنایع آذرآب در بورس اوراق بهادار تهران آغاز ‌شد.
بورس تهران اقدام به مسدود کردن 11 ایستگاه معاملاتی و 44مورد دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
افزایش ظرفیت پالایشگاه ها در بزرگترین واردکننده نفت جهان یعنی چین همچنان از بازار جهانی این محصول حمایت کرده حتی با وجود اینکه که تقاضا در کشورهای دیگر دنیا کم بوده است.
مرغداری‌های پرورش مرغ تخمگذار در سال ١٣٩٨، ٨٦٩ هزار تن تخم مرغ تولید کردند که نسبت به سال ١٣٩٦ حدود ١٩٦ هزار تن (٢٩ درصد) افزایش یافت.
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با نوسان نرخ ارز در بازار داخلی و افت بهای اونس جهانی طی یک هفته اخیر، قیمت سکه و طلا در داخل نیز با نوسانات محدودی همراه شده است، اما نکته مهم این است که همچنان حباب سکه در حال تخلیه شدن است؛ به گونه‌ای که در حال حاضر هر قطعه سکه حدودا 200 هزار تومان حباب دارد.