رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی گفت: اگر دخالت دولت در توزیع ماشین آلات کشاورزی برداشته شود قیمت ماشین آلات کشاورزی 10 درصد ارزان می شود.
ارزش دلار مقابل بسیاری از ارزها باز هم کاهش یافت.
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: شنبه آینده جلسه مشترک این سازمان با وزارت جهاد کشاورزی برای قیمت گذاری تخم مرغ برگزار می‌شود.
قیمت جهانی طلا در معاملات روز پنج‌شنبه تحت تأثیر افزایش احتمال تصویب بسته جدید کمک مالی آمریکا در کنگره این کشور تقویت شد و به بالاترین سطح در یک هفته اخیر رسید.
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 28 ارز افزایش و 4 ارز کاهش یافت. نرخ 15 ارز نیز ثابت ماند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا گفت:ایستگاه برج میلاد با توجه به قرارگرفتن در مجاورت بیمارستان میلاد و مجموعه تفریحی- گردشگری برج میلاد توانسته عامل مهمی در توزیع عادلانه امکانات است.
آنطور که وزیر صمت 13 آبان وعده داد قیمتها باید از اواسط آبان «به طور محسوس» در بازار کاهش می یافت اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه قیمت اقلامی مثل تخم مرغ و پوشک سیر صعودی هم به خود گرفت.
ارزش دلار مقابل تمامی ارزهای معتبر کاهش یافت.
وزیر نیرو گفت: به مشترکان پر مصرف آب برای تغییر نحوه مصرفشان مهلت شش ماهه داده شده است و در صورتی که در این زمان مشترکان اقدام به کاهش مصرف نکنند با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.
میزان خرید خانه در ترکیه از سوی اتباع ایرانی در ماه نوامبر نسبت به ماه سپتامبر 48 واحد کاهش یافت.