به دنبال افزایش اشتها برای ریسک پذیری و در حالی که احتمال ترمیم روابط تجاری میان آمریکا و چین اندکی افزایش یافته است، قیمت طلا پس از پشت سر گذاشتن بدترین عملکرد هفتگی 5 ماه گذشته، امروز نیز روند کاهشی خود را تداوم بخشید.
عضو شورای عالی بورس گفت: سیاست گذاران بازار سرمایه نگران ریزش های موقتی بازار نیستند؛ آنچه سیاست گذاران را نگران می کند، رفتارهای هیجانی برخی سهامداران خُرد در ایجاد صف های فروش بی منطق است.
افت شاخص کل بورس طی امروز به رقم تاریخی 88 هزار واحد رسید و شاخص روی یک میلیون و 815 هزار واحد متوقف شد.
در هفته ‌ای که گذشت شاخص بازارهای جهانی بدون روند مشخصی نوسان داشتند و بازارهای کالایی نیز شرایط متفاوتی را تجربه کردند.
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: 25 هزار خانوار عشایری تا سال 1400 از آب آشامیدنی سالم برخوردار خواهند شد.
دبیر کمیسیون حقوقی بانک‌ها و موسسات بانکی ضمن اعلام اینکه اوراق سلف نفتی موجب تامین هزینه‌های دولتی، جذب نقدینگی از مردم و جلوگیری از ورود نقدینگی به بازارهای ارز و خودرو می‌شود، کارکرد این اوراق در عملیات بانکی را تشریح کرد.
مدیرکل استاندارد استان تهران اظهار کرد: در صورتی که کالای مشمول استاندارد اجباری با نشان استاندارد مشکلی داشته باشد، خریدار می‌تواند از طریق سایت سازمان ملی استاندارد یا اداره کل استاندارد یا تماس با شماره 1517 شکایت خود را مطرح کند.
شمار بیکاران سوییسی در بالاترین سطح تاریخی خود باقی ماند.
ساعت انجام معاملات در بازار سرمایه از فردا (دوشنبه) دو قسمتی خواهد شد و معاملات تا ساعت 15:15 ادامه خواهد داشت. بر این اساس بیش از ٤٠٠ نماد در نیمه اول بازار و 53 نماد مربوط به سه گروه، صندوق های ETF و اوراق مشارکت در نیمه دوم بازار معامله می شوند.
سخنگوی سهام عدالت با بیان اینکه یک کارگزاری به دلیل واریز دیرهنگام وجوه سهام عدالت جریمه شد، گفت: علاوه بر این، برخورد کتبی و برخود انضباطی هم صورت گرفت.