مدیر روابط عمومی شرکت بیمه خاورمیانه منصوب شد.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) از لغو پروازهای شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در روزهای پنجشنبه و جمعه به‌دلیل ادعای این شرکت مبنی بر کشف یک جسد در این هواپیما خبر داد.
یک فعال کارگری احیای کارخانه های تعطیل شده توسط دولت را اقدامی مثبت در جهت رونق تولید و حفظ امنیت شغلی کارگران دانست و گفت: گسترش بنگاه‌های کوچک و متوسط موجب اشتغال پایدار و ارزش افزوده برای کشور می شود.
قیمت دلار در معاملات امروز با افزایش مواجه شد.
بر اساس بخشنامه گمرک ایران، برای رجیستری تلفن همراه یک ماه فرصت لحاظ شده و پرداخت عوارض گمرکی صرفا از طریق کارت بانکی مسافر انجام خواهد شد.
مدیر روابط عمومی سازمان بورس از برگزاری جلسات فوق‌العاده برای بررسی راهکارهای کوتاه مدت حمایت از بازار سرمایه جهت اقدامات عملیاتی فوری در سازمان بورس خبر داد.
مراغه- نماینده شهرستان مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت کنترل بازار محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است.
مدیر سامانه تدارکات الکترونیک دولت با تشریح مراحل ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیک برای شرکت در مزایده دوم خودروهای خارجی از هزینه حدود 200 هزار تومانی دریافت گواهی امضای الکترونیکی خبر داد.
رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: در مزایده هزار و 40 دستگاه خودرو به ارزش هزار و 809 میلیارد تومان، 23 هزار و 180 ثبت نام و 13 هزار نفر پیشنهاد قیمت دادند.
شاخص کل بورس تهران در معاملات روز با رشد 2868 واحدی مواجه شده و به یک میلیون و 316 هزار واحد رسید.