با وجود آن که 29 مرداد ماه امسال اولین معامله ملک در بورس کالا انجام گرفت برخی نمایندگان مجلس با این فرضیه که عرضه زمین و مسکن در بورس کالا منجر به افزایش قیمت می شود با آن مخالف هستند.
عصر چهارشنبه با افت ارزش دلار و زنده شدن امیدهای سرمایه‌گذاران برای بسته کمک کرونایی جدید آمریکا، قیمت جهانی طلا جهش کرد.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، در بازار آزاد تهران امروز پنجشنبه 10 مهر ماه 1399 به 15 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه  10 مهر ماه 1399 به 28 هزار و 900 تومان (برای فروش) رسید.
در حالی که کاهش ارزش دلار و پیشرفت در مذاکرات مربوط به بسته محرک مالی جدید آمریکا موجب تقویت اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود.
​مدیرعامل بانک صادرات ایران از تخصیص8 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و اعلام کرد: اعطای تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها در شش ماهه دوم 99 سرعت بیشتری می‌گیرد.
ری- وزیر راه و شهرسازی در واکنش به اعلام دولت عراق مبنی بر امکان فروش یک هزار و 500 بلیط برای زائران اربعین حسینی گفت: هیچ بلیطی برای پرواز به عراق در ایام اربعین فروخته نمی شود.
ری- جانشین رییس پلیس راهور ناجا گفت: 60 درصد از 257 نقطه حادثه خیز کشور تا پایان سال رفع خواهد شد.
با ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1400 از سوی رئیس جمهور، سازمان برنامه و بودجه موظف به تنظیم سند اجرایی سال 1400 و انجام اقدامات لازم شد.