یکی از اصلی ترین مشکلات صنعت خودروسازی کشور شیوه قیمت گذاری است؛ شیوه ای که منجر به ایجاد زیان انباشته حدود 90 هزار میلیارد تومانی برای خودروساز و نارضایتی مصرف کننده شده است.
رئیس کمیسیون اروپا، اوایل صبح امروز سه شنبه گفت رهبران اتحادیه اروپا به توافقی «اصولی» در مورد ممنوعیت واردات نفت از روسیه دست یافته‌اند.
با اعلام پکن از کاهش محدودیت‌های تعطیلی در شهرهای بزرگ چین و کنترل شیوع ویروس کرونا، قیمت نفت برنت از 121 دلار در هر بشکه فراتر رفت.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.30 درصد افزایش به 1859 دلار و 33 سنت رسید.
قیمت نفت در روز معاملاتی گذشته افزایش یافت تا هفته را با افزایش قیمت خود در حالی که کشورهای اروپایی در حال مذاکره بر سر اعمال ممنوعیت کامل نفت خام روسیه هستند، به پایان رساند.
تعداد 343 میلیون سهم معادل 10درصد سهام شرکت فرانسوز یزد چهارشنبه این هفته(11 خرداد)، با نماد معاملاتی "کایزد" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.
شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران برای چندمین بار در ماه های گذشته هر گونه اخبار مبتنی بر اصلاح قیمت سوخت را تکذیب کرد.
مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره بر اجرای طرح ضربتی نظارت بر شهربازی‌ها و تجهیزات بازی در استان، از پلمب کلیه تجهیزات غیراستاندارد شهربازی بعثت، در منطقه 16 شهر تهران، خبر داد.
فائو پیش‌بینی می‌کند بحران اوکراین 18 میلیون نفر به جمع افرادی که در دنیا با گرسنگی شدید مواجه هستند، اضافه کند.
بورس انرژی ایران امروز 8 خرداد 1401 میزبان عرضه حدود 340 هزار و 681 تن فراورده هیدروکربوری است.