جزئیات وصول انواع مالیات از مصرف و واردات سیگار ابلاغ شد، بر این اساس برای هر بسته 50 گرمی تنباکوی وارداتی مبلغ 100.000 ریال به عنوان حقوق ورودی اضافه و اخذ می شود.
در پی تمدید محدودیت‌های کرونایی شهرهای قرمز و نارنجی، اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه‌ای هشدار داده که مشاغل در صورت تخلف از این محدودیت‌ها دو هفته پلمب می‌شوند.
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در نامه‌ای به وزارت جهاد کشاورزی صادرات شتر را مجاز اعلام کرد.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی دستورالعمل اقدامات اضطراری مدیریت مصرف برق ساختمان‌های اداری وزارت نیرو را ابلاغ کرد.
سخنگوی انجمن صنعت تایر با اعلام اینکه با تصمیم وزارت صنعت توزیع کنندگان می توانند خارج از حواله ها تایرهای سنگین بفروشند، گفت: حتی سهمیه فروش آزاد تایر سنگین توسط واحدهای تولیدی افزایش پیدا کرده است.
شاخص بورس تهران در معاملات امروز با افت 7 هزار و 708 واحد به سطحی بیش از یک میلیون و 199 هزار واحد رسید.
یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، ضمن تاکید بر اینکه در ایام توقف رسمی فعالیت واحدها، قیمت‌های تعیین شده برای سکه و طلا، بر اساس پارامترهای تاثیرگذار و به صورت نسبی و تقریبی تعیین می‌شود، از کاهش 580 هزار تومانی قیمت سکه به دنبال افزایش قیمت هر اونس جهانی طلا و کاهش ارزش ارز طی یک هفته اخیر خبر داد.
مدیر کل عملیات و تعهدات ارزی بانک مرکزی گفت: طی دو ماه‌ اسفند 99 و فروردین 1400، 1.4 میلیارد دلار به کالاهای اساسی تخصیص یافته و بیش از 900 میلیون دلار آن تأمین شده است.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 37 سنت معادل 0.57 درصد افزایش به 65 دلار و 77 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد رشد به 1787 دلار و 11 سنت رسید.