بار دیگر طرح تامین کالای اساسی مطرح و مورد موافقت مجلس قرار گرفت، اما این بار زمانی که تقریبا ارز یارانه‌ای دولت از عمده کالاهای اساسی حذف شده است و در این شرایط احتمالا مابه التفاوت ایجاد شده از محل حذف ارز 4200 تومانی گزینه اصلی تامین منابع این طرح مجلس خواهد بود.
یک مقام مسئول با انتقاد از تصمیم دولت برای وضع عوارض بر صادرات شیرخشک گفت: تنها حدود 30 درصد نهاده های دامی با نرخ مصوب به دست تولید کنندگان می رسد.
آخرین خبرها از بازار سکه، طلا و ارز در روز دوشنبه از روند نزولی قیمت سکه و طلا، ریزش یک میلیون تومانی قیمت سکه طرح قدیم و استارت کاهش قیمت ارز در بازار حکایت می کند.
رئیس و نایب رییس اتاق اصناف تهران ضمن اشاره به نوسانات نرخ ارز و تبعات آن به مردم اطمینان دادند که از بابت تامین کالاهای اساسی نگرانی نداشته باشند.
رئیس جمهور از آزادسازی 30 درصدی سهام عدالت در عید غدیر و 30 درصد دیگر آن در 22 بهمن خبر داد.
دبیرکل اتحادیه تولید و تجارت آبزیان با اشاره به اینکه صادرات خاویار ایران به صورت رسمی 822 کیلو و به صورت مسافری حدود 1.5تن بوده است، اظهار کرد: قیمت پایه صادراتی هر کیلو خاویار 700 یورو و قیمت هر 50 گرم آن در بازار داخل حدود 500 هزار تومان است.
کارخانه جدید داخلی خودرو در ترکیه ظرفیت تولید 175 هزار خودرو در سال را خواهد داشت.
در پی موافقت شورای رقابت با افزایش قیمت‌ها به صورت فصلی و اعمال قیمت‌های جدید برای خودروهای شرکت‌های خصوصی و یکی از خودروسازان بزرگ، مرحله جدیدی از افزایش قیمت‌ها آغاز شد.
با گذشت هفت سال از بلاتکلیفی ساخت واحد فرآورش میدان آزادگان جنوبی، قرارداد ساخت این کارخانه امروز در حالی امضا می شود که شاهد یک فرصت سوزی عظیم در بزرگترین میدان نفتی ایران بودیم.
تویوتا کرولا جدید از ماه سپتامبر وارد خیابان‌ها خواهد شد.