رئیس‌جمهوری، جواد اوجی و علی اکبر محرابیان را به‌عنوان وزیر پیشنهادی نفت و نیرو در دولت سیزدهم، برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
رئیس جمهوری دولت سیزدهم امروز لیست وزرای پیشنهادی خود را به مجلس ارائه کرد که در آن سیدجواد ساداتی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی معرفی شده بود.
قیمت جهانی نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، پس از این که کاخ سفید اعلام کرد اوپک باید برای حمایت از ریکاوری اقتصادی تولید خود را افزایش دهد سقوط کرد.
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه، علی‌رغم تقویت ارزش دلار در آستانه انتشار گزارش تورم آمریکا، تحت تاثیر نگرانی‌ها از گسترش سریع کرونای دلتا رشد کرد.
عیسی زارع‌پور، از سوی ابراهیم رئیسی به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم به مجلس معرفی شد.
احسان خاندوزی که در حال حاضر نائب رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مجلس یازدهم شورای اسلامی است، از سوی سید ابراهیم رئیسی به عنوان وزیر اقتصادی پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس معرفی شده است.
رئیس جمهور صربستان اعلام کرد که این کشور قصد دارد دو بالگرد آتش نشانی Ka-32 از روسیه خریداری کند.
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت صادرات ایران به افغانستان در بهار سال 1400 پرداخته است.
بنیان گذار مایکروسافت پس از جدایی از همسرش به رتبه پنجم ثروتمندان جهان رفت.
در بزرگترین سرقتی که تاکنون در دنیای فاینانس غیرمتمرکز روی داده است، هکرها حدود 600 میلیون دلار رمزارز را از پروتکلی معروف به پلی نت ورک که به کاربران اجازه می دهد توکنها را در بلاک چینهای متعدد مبادله کنند، دزدیدند.