قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات هفته گذشته به 1898 دلار و 43 سنت رسید.
وزارت راه و شهرسازی مکلف است به خانواده هایی که فرزند سوم و بیشتر از آبان امسال به بعد داشته باشند بر اساس قانون تعالی جمعیت 200 متر زمین رایگان بدهد.
تازه ترین گزارش عملکرد طرح مشوق بیمه کارفرمایی نشان می دهد که تاکنون 6353 کارفرما برای بهره مندی از معافیت حق بیمه ثبت نام کرده و بیش از 12 هزار نفر از کارجویان قرارداد کار بسته و جذب بازار شده اند.
چند روز پس از انتشار خبر واردات موبایل در ازای صادرات خشکبار، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران توضیحاتی را درباره این موضوع ارائه کرد.
در حالی که چند وقتی است وزارت جهاد برای تنظیم بازار اقدام به توزیع اینترنتی برخی از اقلام کالاهای اساسی کرده، مردم از این روند رضایت ندارند و تاخیر در تحویل کالاها صدای آنها را درآورده است.
میانگین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه 30 بهمن 1400 در بازار آزاد تهران به 11 میلیون و 480 هزار تومان رسید.
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای از فروشندگان باتری و کمک فنر خودرو خواست از خرید این کالاها بدون کد رهگیری از شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده خودداری کنند تا بتوانند از 13 فروردین سال آینده به دستورالعمل اجرایی اخذ و نصب شناسه رهگیری گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه عمل کنند.
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی  طی نامه ای قیمت انواع برنج خارجی و ایرانی را اعلام کرد.
شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با 1682واحد کاهش، معادل 0.13درصد افت کرد.
در هفته‌ای که گذشت پس از اخذ سفارش‌های خرید اوراق در سامانه‌های بازار بین‌بانکی کارگزاری بانک مرکزی و مظنه‌یابی شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، در مجموع مبلغ 6.644 میلیارد تومان اوراق به صورت نقدی به فروش رسید.