پس از هشدار صندوق بین‌المللی پول نسبت به افزایش تورم و کاهش پیش‌بینی رشد اقتصاد جهانی، قیمت نفت در معاملات پرنوسان روز سه‌شنبه به دلیل نگرانی‌های تقاضا 5 درصد سقوط کرد.
قیمت نفت برنت دریای شمال پس از افت 5 درصدی در معاملات دیروز، در معاملات امروز 96 سنت معادل 0.9 درصد افزایش‌یافت و به 108 دلار و 21 سنت در هر بشکه رسید.
قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز نیز افزایش یافت و به بیش از 112 دلار در هر بشکه رسید.
وزیر اقتصاد درباره حذف ارز 4200 تومانی گفت: اینکه با چه گام های تدریجی و از چه مقولات و محصولاتی اجرای این سیاست در پیش گرفته شود هنوز مورد بحث و تبادل نظر جدی است.
رئیس جمهور روسیه گفت: پس از دو ماه از شروع جنگ اوکراین به نظر می رسد تحریم های ضدروسی آمریکا و اتحادیه اروپا تاثیر معکوسی بر اقتصاد این مناطق داشته است.
رئیس انجمن هوانوردی آلمان BDL در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این انجمن به مردم این کشور درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما هشدار داده است و علت آن می‌تواند تحریم بخش انرژی روسیه درپی جنگ اوکراین باشد.
سخنگوی صنعت برق گفت: وزارت نیرو 100 برنامه عملیاتی را برای عبور موفق از تابستان 1401 برنامه‌ریزی کرده است.
براساس ماده 21 دستور العمل فعالیت بازارگردانی مصوب هیات مدیره سازمان بورس، اجازه افزایش دامنه نوسان به درخواست بازارگردان به هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران محول شده است.
طرح رهگیری قطعات یدکی و مصرفی وسائل نقلیه با تعیین 53 قلم کالا وارد فاز دوم شد.
در حال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد علاوه بر کالاهای اساسی قیمت برخی از کالاها که مشمول قیمت پیشینی هستند نیز شاهد افزایش است به نحوی که طی روزهای اخیر پوشک های توزیع شده در بازار رشد 25 تا 30 درصدی را تجربه کرده است.