با حکم دکتر ابوطالبی مدیرعامل شرکت هتلهای بین المللی پارسیان سیدمحمدرضا پرهیزکار مدیرهامل هتل پارسیان استقلال شد
قیمت طلا امروز (چهارشنبه) از بالاترین سطح یک تا 1.5 ماهه جلسه قبل کاهش یافت و دلار نیز اندکی تقویت شد و این در شرایطی بود که سرمایه‌گذاران شرط می‌بندند که قرائت‌های اخیر اقتصادی ایالات‌متحده باعث توقف افزایش نرخ فدرال رزرو شده است.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 24 سنت معادل 0.30 درصد کاهش به 79 دلار و 39 سنت رسید.
آژانس بین‌المللی انرژی هشدار داد با وجود این که بدترین مقطع بحران انرژی اروپا به پایان رسیده اما بازار گاز طبیعی این منطقه همچنان در معرض ریسک قیمت‌های نوسانی در زمستان آینده قرار دارد.
درآمد خالص شرکت "قطر انرژی" در سال 2022 که قیمت کالاهای انرژی در بازار جهانی جهش یافت، رشد 58 درصدی داشت و به 154.6 میلیارد ریال (42.4 میلیارد دلار) رسید.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: روز گذشته در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای محرمانه ما و سازمان نظام صنفی رایانه ای درخواست بازگشایی گوگل پلی را دادیم که متاسفانه موافقت نکردند. ‌
فورد قیمت کامیون‌های F150 لایتنینگ را با داغ‌شدن جنگ خودروهای الکتریکی کاهش داد.
فورد قیمت کامیون‌های F150 لایتنینگ را با داغ‌شدن جنگ خودروهای الکتریکی کاهش داد.
سخنگوی صنعت آب گفت: با انجام مطالعات و ارزیابی های علمی و فنی جدی در سطح حوضه‌های آبریز، برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهبود کیفیت آب تامین شده از سر منشا صورت می‌گیرد.
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 28 تیر ماه، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 259 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 508 تومان اعلام شد.