رئیس سازمان برنامه و بودجه از واریز عیدی کارمندان تا تا هفته آینده خبر داد.
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از ایجاد بستر ارائه انواع تخفیف‌های قبوض خدمات آب، برق، گاز برای گروه‌های حمایتی در سامانه املاک و اسکان خبر داد.
بورس اوراق بهادار تهران امروز 4723 واحد رشد کرد و شاخص کل به رقم دو میلیون و 64 هزار واحد رسید.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: در کشور بیشتر از 10 درصد حمل و نقل ریلی نداریم و در ترانزیت هم این عدد 1.7 درصد است.
طبق مصوبه جدید شورای عالی فضای مجازی فرصتی برای سکوها و خدمات پرکاربرد خارجی فراهم شده است تا با ایجاد یک لایه پوسته جدید اما با امکان دسترسی به نسخه اصلی با حفظ تمام قابلیت‌های خدمات خود، مطابق با شرایط حکمرانی در ایران، فعالیت کنند.
طبق گزارش مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار تا امروز (29 بهمن) 1402 بیش از 41 هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شده است و سه صنف خروده فروشی خواربار، بنگاه‌های معاملاتی املاک و آرایشگری زنان، رتبه‌های اول تا سوم صدور پروانه الکترونیکی کسب و کار را به خود اختصاص داده‌اند.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: اگر در سال‌های گذشته بر مفهوم سواد مالی و توسعه آموزش تصمیم‌گیری صحیح مالی بیشتر تمرکز شده بود خروجی نامطلوب بازار بورس در سال 1399 را با شدت کمتری شاهد بودیم.
نماینده کارگران در شورای عالی کار از برگزاری نشست شورای عالی کار با محوریت بررسی گزارش مزد منطقه‌ای خبر داد و گفت: در صورت تصویب تعیین مزد منطقه‌ای برای صنایع مختلف، مزد حداقلی کماکان به قوت خود باقی است و مزد منطقه‌ای فراتر از مزد ملی و حداقلی خواهد بود.
طبق اعلام مرکز مبادله ایران، از 13 اسفندماه عرضه گسترده سکه در این مرکز آغاز خواهد شد.