رییس اداره کل ساختمان بانک مسکن با بیان اینکه این بانک هدف گذاری جامع و بزرگی در پی اجرای مصوبات دولت و بانک مرکزی برای فروش املاک مازاد در نظر گرفته است از تاسیس دایره فروش املاک مازاد برای تحقق این هدف خبر داد.
عضو هیأت مدیره بانک مسکن با تاکید بر حمایت این بانک از راهکارهای نوین ساخت مسکن، گفت: با تغییر سیاست های حوزه اعتباری به نفع سازنده‌های ترویج کننده نوین‌سازی، به گسترش راهکارهای نوین حوزه ساختمان کمک می کنیم.
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن برگزاری نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان را فرصتی مناسب جهت تغییر وضعیت کنونی بازار مسکن به سمت تحریک بیشتر ساخت و ساز ارزیابی کرد.
رحیمی انارکی با اشاره به اهتمام ویژه بانک بر تامین مالی و افزایش سقف تسهیلات حدود 202 هزار پروژه مسکن مهر، گفت: تکمیل و تحویل هرچه سریع تر مسکن مهر می تواند به کنترل بازار کمک کند.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات دو نوع بیمه واحدهای مسکونی مهر را تشریح کرد.
تنها شیوه پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراهی به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام تراکنش بانکی به ازای هر نوبت تردد، ذیل بستری است که بانک مسکن آن را طراحی کرده است.
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن ساده‌ترین شیوه پرداخت اقساط بانک مسکن را استفاده از اینترنت‌ بانک و فعال‌سازی قابلیت برداشت خودکار اقساط از حساب عنوان کرد.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن روند پرداخت انواع تسهیلات به بخش مسکن و ساختمان طی سه ماه اول 98 را تشریح کرد.
علیم یارمحمدی با تاکید بر اینکه افزایش تولید مسکن برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا باید نخستین اولویت دولت باشد، گفت: افزایش ساخت مسکن می تواند باعث افت قیمت در این بازار شود.