مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه از بهره‌برداری 5 پروژه آزادراهی با پیشرفت فیزیکی 85 درصد به طول315کیلومتر تا پایان سال خبر داد.
در شرایطی که ذخایر سد کرخه و دز مطلوب نیست، سد گتوند در حال حاضر بیش از 4 میلیارد مترمکعب آب در مخزن خود ذخیره دارد و پشتوانه تأمین آب این روزهای خوزستان و ماههای ابتدایی پاییز است.
جزئیات واریز یارانه جدید مرداد ماه از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام شد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.10 درصد افزایش به 1829 دلار و 99 سنت رسید.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 59 سنت معادل 0.78 درصد کاهش به 75 دلار و 46 سنت رسید.
​​​​​​​دادگاه قضات مسکو اعلام کرد که شرکت آمریکایی گوگل را به دلیل امتناع از بومی سازی داده های کاربران خود در روسیه، بیش از 40 هزار دلار جریمه کرده است.
مدیر ارتباطات فرابورس ایران با بیان اینکه پیش‌بینی و آینده‌پژوهی درخصوص شکل رسانه‌ها در سال‌های آتی نشان می‌دهد گزاره «آینده تلویزیون، اینترنت است و آینده اینترنت، تلویزیون» در حال محقق شدن است، از راه‌اندازی رسمی VOD تخصصی بازار سرمایه و اقتصاد خبر داد.
بورس کالای ایران در اطلاعیه ای خطاب به کارگزاران از الزام ارسال اطلاعات مربوط به معاملات و خریداران محصول سیمان از امروز(چهارشنبه) به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و اظهار خریداران در سامانه جامع انبارها خبر داد.
هشتمین عرضه اولیه سال جاری با نماد معاملاتی "وهامون" در بازار اول فرابورس ایران امروز، چهارشنبه 6 امرداد 1400، صورت می‌گیرد.
طبق یک قرارداد بین عراق و چین، شرکت‌های چینی در ازای 100 هزار بشکه نفت خام، یک فرودگاه در نصیریه و 90 هزار خانه در شهرک صدر عراق می‌سازند.