بر اساس بخشنامه گمرک ایران، برای رجیستری تلفن همراه یک ماه فرصت لحاظ شده و پرداخت عوارض گمرکی صرفا از طریق کارت بانکی مسافر انجام خواهد شد.
مدیر روابط عمومی سازمان بورس از برگزاری جلسات فوق‌العاده برای بررسی راهکارهای کوتاه مدت حمایت از بازار سرمایه جهت اقدامات عملیاتی فوری در سازمان بورس خبر داد.
مدیر سامانه تدارکات الکترونیک دولت با تشریح مراحل ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیک برای شرکت در مزایده دوم خودروهای خارجی از هزینه حدود 200 هزار تومانی دریافت گواهی امضای الکترونیکی خبر داد.
سازمان بورس در انتهای مهرماه سال جاری از طریق برگزاری دومین مرحله آزمون‌ استخدامی سال 1401، اقدام به جذب نیروی متخصص و توانمندی که از شرایط اختصاصی برخوردار هستند، می‌کند.
بورس کالای ایران از پذیرش 8 کالا و محصول متعلق به 10 شرکت در بازار اصلی و فرعی بورس کالا خبر داد.
در معاملات امروز، تمام 35 دستگاه کامیون کشنده FAW CA4180 سیبا موتور در بورس کالا معامله شد.
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به زوایای جدید فروش متری مسکن در تهران از برنامه احتمالی فروش متری مسکن در بورس کالا از اواخر آبان امسال خبر داد.
به باور کارشناسان بازار سرمایه، انتشار اوراق تبعی در شرایط فعلی بازار سرمایه می‌تواند تا حد زیادی به رونق معاملات و بهتر شدن شرایط بازار سهام کمک کند و این اطمینان را درباره ارزندگی سهام به سهامداران بدهد.
در جریان آخرین روز کاری هفته، شاخص هم‌وزن با 756 واحد (0.20 درصد) کاهش به رقم 380 هزار و 348 واحد و شاخص کل بورس تهران نیز با کاهش 4 هزار و 876 واحدی (0.37درصد) به تراز یک میلیون و 313 هزار واحد رسید.
معاون دفتر تخصصی صنایع خودرو وزارت صنعت با بیان اینکه در حال حاضر با متقاضیان جلساتی برگزار شده تا نحوه اجرایی شدن واردات خودرو به صورت کارشناسی شده انجام شود، گفت: براین اساس نوع خودرو، نوع برند و تعداد خودروها در حال بررسی است.