مشاور عالی سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت:توزیع میوه شب عید به قیمت مصوب با 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت بازار از 20 اسفند ماه آغاز می شود.
شرکت بازرگانی دولتی بر سلامت کلیه محصوله های وارداتی از جمله گندم روسی تاکید و اعلام کرد که 5.5 میلیون تن گندم وارداتی در بنادر کشور تخلیه شده است.
رئیس اداره کانال سوئز (SCA) طی اظهاراتی تأکید کرد که هیچ تبعیضی در مورد پرچم کشورهای عبوری وجود ندارد و نفت ایران نیز با وجود تحریم‌های آمریکا از این کانال عبور می‌کند.
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 70 هزار تومان است.
بر اساس آمار رسمی ترکیه، در سال 2021 میلادی حدود یک‌میلیون و 492هزار مسکن در این کشور فروخته شده است.
در جریان معاملات امروز، (یکشنبه، 26 دی ماه) شاخص کل فرابورس با کاهش 117.87 واحدی به رقم 17 هزار و 871 واحد رسید.
بررسی ارزش فروش شرکت‌ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته نشان می‌دهد که جدول برترین‌ها به نسبت هفته ماقبل دستخوش تغییرات شده است.
ایران خودرو به همه مشتریان خود توصیه کرد، پیش از خرید محصول از بازار آزاد، نسبت به استعلام گارانتی خودرو اقدام و از دارا بودن شرایط گارانتی و عدم ابطال آن اطمینان حاصل کنند.
وزیر اقتصاد با اشاره به توافق 25 ساله ایران و چین گفت: اکنون هر کدام از وزارتخانه‌ها در حوزه‌های مرتبط به خود با طرف چینی وارد مذاکره شده‌اند تا به یک قرارداد مشترک برسند.
آلمان در 2023 به خاطر تعطیلی نیروگاه‌های برق هسته‌ای و کاهش تولید برق از زغال سنگ به واردکننده خالص برق تبدیل خواهد شد.