قیمت هر اونس طلا امروز با 0.64 درصد افزایش به 1855 دلار و 22 سنت رسید.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه موضوع افزایش کمک هزینه مسکن کارگران را برای اجرا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 5 سنت کاهش به 68 دلار و 66 سنت رسید.
قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز دوشنبه 27 اردیبهشت1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 22 هزار و 76 تومان و برای فروش به 22 هزار و 522 تومان رسید.
بازار تلفن‌همراه در هفته‌های اخیر با افت قیمت خاصی مواجه شده است، به طوری که گویا قیمت‌ها به کمترین میزان خود رسیده است.
قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد «ب» به ارزش یک میلیارد و 780 میلیون دلار میان شرکت ملی نفت ایران به‌عنوان کارفرما و گروه پتروپارس به‌عنوان پیمانکار امضا شد.
بازی‌های موبایلی اکنون بیش از همیشه با نرخ نفوذ و گردش مالی بیشتر در میان بازیکنان موجب زنده ماندن اکوسیستم صنعت بازی در ایران هستند.
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: هیچ برنامه ای برای قطع آب مشترکان پرمصرف در دستور کار نیست و قرار نیست که تامین آب هیچ یک از مشترکان با محددیت روبرو شود.
مقادیری از پیک مصرف برق که در سالهای گذشته در تابستان رقم می خورد، امسال در اردیبهشت ماه به ثبت رسیده است.
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز شنبه 25 اردیبهشت 1400 برای خرید در صرافی‌های بانکی به 21 هزار و 644 تومان و برای فروش به 22 هزار و 82 تومان رسید.