مدیرکل دفتر مدیریت و بهداشت بیماری‌های طیور سازمان دامپزشکی گفت: آنفلوآنزای طیور در موج شیوع سال 98-97 این بیماری نسبت به سال گذشته، کاملا کنترل شده به‌گونه‌ای که اکنون معادل 98 درصد از گزارش‌ها مبنی بر تعداد معدوم‌سازی طیور و کانون این بیماری، کاهش یافته است.
رییس‌کل بانک مرکزی اعلام کرد که روند نزولی معاملات مسکن در پایتخت که تا پایان شهریور ماه ادامه داشت، در مهرماه متوقف و رشد 22 درصدی را نسبت به ماه قبل ثبت کرد.
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 500 تا 1 میلیون تومانی قیمت تعدادی از محصولات ایران خودرو در بازار دارد.
دبیرکل کانون عالی کارفرمایان با اشاره به اینکه قوانین کار برای 4میلیون کارگراجرا نمی شود گفت: قرارداد کار باید بر اساس توافق باشد و در غیر این صورت غیر شرعی است.
اجرای طرح کدینگ در استان سیستان و بلوچستان منجر به شناسایی حدود 300 هزار کارت سوخت مهاجر و محدود شدن این کارتها شد.
اتاق تعاون ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد بهره گیری اصحاب رسانه، از دوره های آموزشی که توسط این اتاق برگزار می‌شود، به صورت رایگان است.
قیمت دلار به آرامی در حال کاهش و در حال نزدیک شدن به مرز 11 هزار تومان است.
عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است، قوانین محدود و ممنوع کننده صادراتی می‌تواند به ضرر تولیدکنندگان و در نهایت اقتصاد ایران تمام شود.
ریزش 2352 واحدی شاخص بورس
رییس اتاق بازرگانی تهران، از کاهش ١٠ رتبه ای شاخص رقابت پذیری ایران در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی صندوق بین المللی پول، رشد ایران ٩.٥- درصد می شود.