گاهی زنان از قشر مرفه که حتی توانایی بچه دار شدن هم دارند به‌دلیل عدم تغییر اندامشان حاضرند دست به اجاره رحم می‌زنند، این کار دقیقا بازتولید فقر در جامعه می‌کند.
در حالی قرار بود دیروز 3 فروند هواپیمای ایرباس 319 به ناوگان ایران ایر وارد شود که یکی از این هواپیماها هم اکنون در مسیر فرودگاه امام است و تا دقایقی دیگر در این فرودگاه به زمین می نشیند.
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 763 واحد دیگر رشد کرد.
رییس اتحادیه لوازم آرایشی و بهداشتی یزد نسبت به استفاده از شوینده‌های نامرغوب خارجی هشدار داد.
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها 13 هزار و 159 تومان تعیین شد.
ایران خودرو در راستای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات خود امروز در روز چهارم اجرایی‌شدن این طرح دو خودروی سمند ال‌ایکس و رانا را به‌فروش می‌رساند.
یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت علت موج جدید گرانی خودرو را احساس خطر مردم برای کاهش روزافزون ارزش پول ملی و هجوم به بازار خودرو برای تبدیل وجوه نقد و سپرده‌های بانکی به خودرو اعلام کرد. کمیسیون صنایع مجلس نیز تصمیم گرفت کمیته‌ای ویژه برای رصد بازار و ارائه راهکارهای پیشنهادی به مجلس تشکیل دهد.
با حمایت های صورت گرفته از سوی دولت و رونق دوباره خطوط تولید سازندگان، گروه صنعتی ایران خودرو موفق به افزایش تیراژ روزانه و تولید دوهزار و191دستگاه خودرو در چهارم اسفندماه شد.
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 14 سنت معادل 0.2 درصد افزایش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 67 دلار و 26 سنت رسید.
بازار خودروی کشور این روزها باز هم به محل سرازیر شدن نقدینگی و پول‌های سرگردان تبدیل شده و در نتیجه این اتفاق، انفجار بزرگ قیمتی در آن رخ داده است.