ویروس کرونا جان تعدادی از باجه‌نشینان بانکها را گرفته و بانک مرکزی علیرغم 5 ماه تاخیر، هنوز زیرساختهای صدور چک الکترونیکی را فراهم نیاورده تا بلکه مراجعات مردم به شعب بانکی کاهش یابد.
روز پنجشنبه، در آخرین روز معاملاتی وال‌استریت در این هفته، پس از این که فدرال‌رزرو یک بسته مالی عظیم دیگر را برای کمک به اقتصاد آمریکا معرفی کرد سهام وال‌استریت جهش کرد.
اوپک پلاس با کاهش تولید نفت به میزان 10 میلیون بشکه در روز از ابتدای ماه مه 2020 برای یک دوره‌ی اولیه دو ماهه موافقت کرد.
پس از آنکه فدرال رزرو آمریکا یک بسته محرک اقتصادی بزرگ را برای مقابله با تبعات اقتصادی کرونا اعلام کرد قیمت طلا شاهد افزایش بود و در مقطعی به بالاترین رقم یک ماه گذشته رسید.
قیمت هر بشکه نفت برنت در معاملات امروز با یک دلار و 36 سنت معادل 4.14 درصد کاهش به 31 دلار و 48 سنت رسید.
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه‌ای توصیه‌ها و هشدارهای کشاورزی تا 24 فروردین را برای کشاورزان 31 استان کشور ارائه کرد.
وزیر نفت کشورمان صبح امروز از حصول توافق برای کاهش روزانه 10 میلیون بشکه ای تولیدنفت اعضای اوپک و غیر اوپک خبر داد و گفت: قرار شد دیگر تولیدکنندگان نفت هم به این توافق بپیوندند.
نشست تعیین حداقل دستمزد سال 1399 کارگران دقایقی قبل به دلیل عدم توافق نمایندگان کارفرمایی و کارگری درخصوص درصد افزایش مزد و ورود به رأی گیری اعضا پایان یافت و در نهایت درصد افزایش مزد کارگران 21 درصد اعلام شد.
یک عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است در صورتی که تصمیم‌گیران فکری به حال زیان‌های وارد شده به فعالان بخش تولید مرغ گوشتی نکنند، برخی از تولیدکنندگان ورشکست خواهند شد.
رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد که همه صنوف استان تهران در هفته آینده تعطیل خواهد بود.