امکان ثبت‌نام متقاضیان دارای سه فرزند که فرزند سوم آنها از 19 آبان امسال به بعد متولد می‌شود برای دریافت زمین رایگان دولتی به زودی توسط وزارت راه و شهرسازی فراهم خواهد شد و الزامی به سبز بودن فرم «ج» نیست؛ چرا که طبق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، هر خانوار می‌تواند دو بار از امکانات دولتی در بخش زمین و مسکن استفاده کند اما باید حتما زمین را بسازد و امکان فروش ندارد.
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 204 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 960 هزار تومان است.
وزارت جهاد کشاورزی طی اطلاعیه‌ای علام کرد صادرات فلفل دلمه‌ای ایران به روسیه از شنبه 14 اسفند رسما از سر گرفته می‌شود.
قیمت گاز طبیعی اروپا با ادامه تمرکز بازار به تحریمها علیه روسیه، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد.
ارزش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با تشدید جنگ در اوکراین، به میزان قابل‌توجهی سقوط کردند.
قیمت نفت روز دوشنبه در پی تشدید تحریمها علیه روسیه که باعث شد این کشور نیروهای بازدارنده هسته ای خود را به حالت آماده باش درآورد، جهش پیدا کرد.
آرامکوی سعودی میادین گاز طبیعی در چهار منطقه عربستان سعودی کشف کرده است.
درحالی که هزینه وام مسکن در هفته های قبل رشد افسار گسیخته داشت و قیمت هر برگ این اوراق به حدود 165 هزار تومان نیز رسیده بود، اکنون شاهد هستیم که این اوراق بین 130 تا 150 هزار تومان قیمت دارند.
در پی افزایش قیمت بدون مجوز لوازم خانگی و تعیین ضرب‌الاجل برای بازگرداندن قیمت‌ها تا 23 بهمن ماه، طبق گفته‌های رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی یک شرکت لوازم خانگی همچنان قیمت‌ها را برنگردانده است.