به دنبال کاهش ارزش دلار قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود، هرچند که اشتهای بالای سرمایه گذاران برای ریسک پذیری موجب شد تا رشد قیمت محدود باشد.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از پیشنهاد رصد بازار لوازم خانگی از درب کارخانه تا خانه و پذیرش این موضوع از سوی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت خبر داد و گفت: در صورت افزایش قیمت لوازم خانگی بیش از 25 درصد واحد صنفی پلمب می‌شود.
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 14هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 200هزار واحد قرار گرفت.
نرخ خرید: 17620تومان نرخ فروش:17880تومان
مدیرعامل ایران خودرو خراسان توقف تولید خودروی 405 با موتور XU7 را گامی در جهت توسعه محصولات این شرکت به سطح استاندارد یورو5 دانست و گفت: زیرساخت‌های فنی و مهندسی در ایران خودرو خراسان زمینه را برای تولید خودروهای جدید فراهم کرده است.
میزان خودروهای برقی در بازار چین در ماه گذشته میلادی 82 هزار دستگاه بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23.5 درصد کاهش داشته است.
یکی از اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور از احتمال شیوع مجدد بیماری ویروسی خسارت زا در کاهو با گرم شدن تدریجی هوا خبر داد و به کاهو کاران توصیه‌هایی کرد.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس مطالعات طرح جامع مسکن، ‌ حدود 30 درصد مستاجران، نیازمند حمایت مالی دولت هستند.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌‌ای از افزایش 1.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری کشور طی دیروز خبر داد.
قیمت دلار امروز 24 اردیبهشت 1399 در صرافی‌های بانکی برای فروش به 17 هزار و 750 تومان رسید.