وزیر راه و شهرسازی: ودیعه مسکن یک وعده نیست، یک برنامه است و محقق خواهد شد.
تعداد 30 میلیون سهم شرکت رایان هم افزا سه‌شنبه این هفته(24 تیرماه) با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.
مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به استقبال روزافزون از بورس گفت: در سال جدید نزدیک به چهار میلیون کد جدید صادر شده است.
نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان ضمن مخالفت با راه‌اندازی بورس املاک گفت: ورود مسکن به بازار سرمایه و بورس باعث افزایش قیمت مسکن می شود.
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 21 تیرماه 1399 در صرافی‌های بانکی برای فروش به 22 هزار و 50 تومان رسید.
درحالی برخی دستگاه‌ها نسبت به ساعت کاری کارکنان خود در زمان مقرر شده از سوی دولت ایراداتی وارد کرده و مشکل‌ساز شدند که رییس دولت تاکید دارد کارکنان باید بعد از حضور بین 7:30 تا 14:30 محل کار خود را ترک کرده و هیچکس نمی‌تواند مانعی ایجاد کند.
قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش گفت: در خصوص خودرو K132 در نهایت قیمت رقابتی خواهد بود اما در حال حاضر 60 هزار نفر برای این خودرو پیش ثبت نام را انجام داده اند.
گوشی‌های تلفن همراه لاکچری بالای 300 یورو با سهم 35 درصد از کل ارز تخصیص داده شده به واردات گوشی تلفن همراه، از نظر تعداد فقط 9 درصد کل گوشی‌های بازار داخل را به خود اختصاص می‌دهد.
سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور رونمایی شد.
وزارت اقتصاد شایعه توقف فروش صندوق ETF دوم و سوم را تکذیب و تاکید کرد که پذیره نویسی صندوق دوم و سوم از مردادماه آغاز خواهد شد.